www.podlahovo.sk

Aj podložky sú veľmi dôležité

Podložka pod plávajúcu vinylovú podlahu Arbiton Secura LVT Click Smart 1,5 mm

Špeciálna podložka Arbiton Secura LVT Click Smart 1,5 mm pod lamely s CLICK systémom pokládky. Protišmykový systém ANTISLIP chráni zámky najmä v miestnostiach s veľmi vysokou záťažou. Predĺži ich životnosť a zvýší stabilitu zámkových spojov. Vyrovnává nerovnosti podkladu (do 1 mm) a chráni podlahu pred poškodením. 

Pre výrobu bol použitý modifikovaný XPS (extrudovaný polystyrén) a PET. 

Podložka pod vinylovú podlahu Arbiton Secura LVT Click Smart 1,5 mm sa postará o komfortné prostredie – tlmí hluk krokov o 19 dB a zabraňuje jeho šíreniu konštrukcií. Funguje tiež ako prevencia vzniku zvukových mostov (nežiadúceho prenosu zvuku). 

Tepelnú pohodu udržuje v každom ročnom období: v lete slúžia ako izolácia proti teplu, v zime je vhodná pre použitie na podlahové kúrenie. Nízky tepelný odpor ‒ 0,04 m² K/W nebráni priechodu tepla do miestnosti a znižuje náklady na vykurovanie.

Podložka 3 v 1:  Okrem podložky je súčasťou i parotesná fólia a lepiaca páska. Je zložená ako harmonika, na povrchu má predkreslené íinie, podľa ktorých se reže a inštalácia tak prebieha až 5× rýchlejšie.

Oblasť použitia

Podložka pod veľmi zaťažované plávajúce celovinylovej podlahy.

Trieda záťaže

V závislosti od podlahy. Podložka tento parameter neovplyvňuje.

  • Špeciálna akustická podložka pod zámkové vinylové podlahy
  • Systém ANTISLIP pre ochranu zámkov
  • Vhodná na podlahové vykurovanie
  • Integrovaná paroizolačná vrstva
  • Pre veľmi vysokou záťaž