www.podlahovo.sk

Podlaha do detskej izby ? Voľba je jasná : Musí byť zdravá a bezpečná !

Mali by sme mať na pamäti, že výber podlahy do detskej izby ovplyvní celé prostredie, kde bude dieťa tráviť väčšinu svojho času. Či už malé alebo väčšie deti - stále to bude ich kráľovstvo.

Naše detičky trávia na zemi priveľa času a preto je dôležité nepodceniť správny výber podlahy do detskej izby.

Veď detičky sú s podlahou priam spojené – lozia po nej, gúľajú sa tam či rozhadzujú hračky alebo búchajú rôznymi predmetmi. Už len preto má byť podlaha teplá, príjemná na dotyk, protišmyková a hlavne sa má jednoducho a ľahko udržiavať. Nesmieme zabúdať aj na alergikov, pretože v dnešnej dobe je príliš veľa detičiek, ktoré sú náchylnejšie na rôzne alergické ochorenia.

Z týchto dôvodov je vinylová podlaha tou najsprávnejšou voľbou do detskej izby. Iba v našej ponuke nájdete 100 % vinylové podlahy bez obsahu ftalátov, ťažkých kovov či iných škodlivých látok. Všetky vinylové podlahy ktoré Vám ponúkame sú držiteľmi  najprísnejších certifikátov kvality o zdravotnej nezávadnosti Indoor Air Comfort GOLD a Greenguard Gold, nakoľko podliehajú prísnej námatkovej kontrole počas celého procesu výroby.

Najvhodnejšie a najpredávanejšie vinylové podlahy do detských izieb na základe našich skúseností sú vinylové podlahy na HDF doske s korkovou podložkou pre výborné akustické a izolačné vlastnosti, vinylové podlahy na kompozitnej doske - trieda záťaže 34 napovedá, že sú vhodné pre vysokú záťaž alebo inovatívna kompozitná podlaha SPC s HD minerálnym jadrom Expona Clic 19dB, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou, stabilitou a pevnými zámkami vďaka svojej integrovanej podložke, ktorá má vysokú hustotu.

Ešte raz v skratke výhody vinylovej podlahy:

  • Teplá na dotyk
  • Vhodná pre alergikov
  • Bezpečná (žiadne roztoče či prachové častice)
  • Protišmyková
  • Antistatická
  • 100% odolná voči vlhkosti a vode
  • Vhodná na podlahové vykurovanie vďaka nízkemu tepelnému odporu
  • Vysoká odolnosť voči opotrebeniu či používaniu kolieskovej stoličky
  • Jednoduchá a ľahká údržba

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie