www.podlahovo.sk

Vinylové podlahy Longus XXL Click a Stone Plus Click

V poslednej dobe sú veľmi obľúbené plávajúce podlahy v XXL formáte. V našej ponuke nájdete Longus XXL Click a Stone Plus Click.

Longus XXL Click - je k dispozícii v odtieňoch hnedej a modernej sivej farby v extra veľkých rozmeroch, ktoré opticky zväčšia priestor, hodí sa do akéhokoľvek interiéru. Vďaka povrchovej úprave Synchrostructure, dokonale kopíruje kresbu drevených vlákien, či prasklín, ktoré sú detailne štruktúrované a podlaha tak získava reálny vzhľad dreva. Výsledkom je podlaha s nádhernou atmosférou evokujúcou prírodné materiály. 

Podlaha Longus je antistatická, odolná voči poškriabaniu, jednoducho sa čistí, má stálu farebnosť a vysokú požiarnu odolnosť. Vinylová podlaha je vhodná pre alergikov, povrch podlahy je príjemne teplý a vhodný na podlahové kúrenie. 

Vinyl vo formáte XXL má triedu záťaže 23/33/42 a je vhodný do domácností ale i kancelárií,reštaurácií a butikov. 

Stone Plus Click - podlaha je dostupná v designe, ktorý verne imituje kresbu a štruktúru kameňa. Ponúka odtiene béžovej,sivej, či antracitovej farby. 

Vinylová podlaha má antistatický povrch, čím odpudzuje prach a neprenáša statickú energiu, je vhodná pre alergikov. Je vhodná na podlahové kúrenie, príjemná a teplá na dotyk bosou nohou. Má vysokú požiarnu odolnosť.

Stone Plus Click má na spodnej strane korkovú akustickú podložku, patrí k najťažším vinylovým podlahám. Trieda záťaže 23/32 a je vhodná do bytových, ale i komerčných priestorov. 

Plávajúce vinylové podlahy XXL a zdravotná nezávadnosť - sú celkom šetrné k životnému prostrediu, bezpečné a nemajú žiadny negatívny vplyv na prírodu, alebo ľudský organizmus. 

Výrobca kladie maximálny dôraz na kvalitu výroby a vstupných surovín, ich nezávadnosť a jednoznačný pôvod. Plávajúce vinylové podlahy neobsahujú ftaláty.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie