www.podlahovo.sk

Expona Click 19 dB 9036 Treehouse Oak

Kód: 10448
ZadarmoZadarmo €49,50 –21 %
9036 treehouse oak
€49,50 –21 % €38,99 / m2
Na objednávku (> 5 m2)

  Plávajúca vinylová podlaha Expona Clic 19 dB je tou najideálnejšou voľbou. Pri ľahkej a rýchlej pokládke môžete zachovať ostávajúci pevný podklad ako napríklad dlažby a atď. Vďaka SPC kompozitnému jadru lamely špáry pôvodného podkladu dokonalo prekryje a tým znižuje požiadavky na prípravu povrchu podkladu. Bez nutnosti nivelizovania je pokládka o to rýchlejšia a jednoduchšia. Obávať sa však nemusíte ani okopírovania špár a nerovností. 

Minimálne množstvo na objednávku sú 3 balenia - 6,45 m2.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Výnimočne tichá a komfortná podlaha

Svoj podiel na tom má taktiež osvedčený systém zámku Välinge 5G-i, ktorý zaisťuje rýchlu a jednoduchú montáž. Plávajúvca podlaha s jedinečným systémom zámku.Jednou z hlavných výhod EXPONA CLIC 19 dB je to, že lamely dokážu prekonať drobné nerovnosti zostávajúceho povrchu (do 1 mm) bez nutnosti nivelizácie podlahy. Podlaha je preto ideálna pre renovácie.

Podlaha sa radí k najvhodnejším pre podlahové vykurovanie. Súčasťou je húževnatá IXPE podložka Ultra HD IXPE Foam s veľmi vysokou hustotou. Kompaktným prepojením vrstiev nevznikajú vzduchové kapsy, ktoré by izolovali teplo a zabraňovali by jeho prestupu. Tepelný odpor dosahuje iba 0,034 m2 K/W (o 40% menej, než u zrovnateľných podláh). V lete naopak funguje ako izolant a prispieva k príjemnej teplote.

Vinylová podlaha s podložkou

Podlaha dosahuje najlepších vlastností v prípade, že má integrovanou podložku. Je menej hlučná a v kombinácii s minerálnym jadrom veľmi odolná.

Vrstvy vinylovej podlahy Expona Clic 19 dB

1. IXPE zvukovo izolačná podložka
2. SPC rigid kompozitné jadro
3. Dekoratívna vrstva: nová inovatívna tlačiarenská technológia umožňuje vyrábať vzory podláh ešte ostrejšie, vierohodnejšie a v extra vysokom rozlíšení
4. Priehľadná nášľapná vrstva s autentickým reliéfom povrchu pre ešte prirodzenejší vzhľad podlahy, vyššiu odolnosť a životnosť podlahy. Jej špeciálna úprava zaisťuje ostrú krezbu vzoru podlahy a priehľadná vrstva zostáva stále číra.
5. PUR povrchová úprava: jednoduchá a rýchla údržba vďaka vylepšenej špeciálnej povrchovej úprave zo 100% polyuretánu. Hodvábny lesk požičiava podlahe úplne prirodzený vzhľad.

Vrstvy vinylové podlahy Expona Clic 19dB

Vinylová podlaha Expona Clic splňuje kritétia Indoor Air Quality Comfort.

Indoor Air Comfort Gold

Dlhodobo najprísnejší a najkomplexnejší emisný certifikát. Pri výrobe sú použité zmäkčovadlá na prírodnej báze. Vstupné suroviny podliehajú prísnej kontrole, rovnako ako technológia výroby. Samozrejmosťou je nepoužívanie ftalátov, formaldehydu, pentachlorofenolu a ďalších škodlivých látok, ktoré sú testované.

Ochranná vrstva PUR.

PUR Lifelong Polish Free

Posledná ochranná vrstva nanesená na nášľapnej vrstve. Vďaka nej sú podlahy ľahko udržiavané a zvyšuje sa ich životnosť.

 

Podlaha odolná vodě.

100% vodeodolné

Pri kontakte s vodou si Expona Clic 19 dB zachováva svoje vlastnosti. Bobtnavosť je 0% a je tak vhodná i do kuchyne, kúpeľne alebo na WC.

Systém zámků Välinge 5G-i.

Zámky Välinge 5G-i

Rýchlá a ľahká montáž vďaka systému zámkov Välinge 5G-i. O 30% pevnejšie než konkurenčné zámky.

Vinylová podlaha Expona Clic 19 dB - útlum hluku.

Útlm 19 dB

Integrovaná akustická vrstva znižuje mieru preneseného hluku a pod podlahu nieje potrebné používať podložku.

Vinylová podlaha s podložkou Ultra HD IXPE Foam

Ultra HD IXPE Foam

IXPE podložka s veľmi vysokou hustotou predlžuje životnosť zámkov oproti konkurenčným riešením až o 60 %.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Expona Clic 19 dB
Hmotnosť: 20 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz