www.podlahovo.sk

Longline Click 1085 Dub Dymový Hnedý - vinylová podlaha

Kód: 8474
Integrovaná podložka zadarmo Doživotná záruka
ZADARMOZADARMO
503L 05 Dub kôrový hnedý
€57,55 / m2
Na objednávku

Vinylová plávajúca podlaha LONGLINE

Táto vinylová plávajúca podlaha je odolná voči poškrabaniu, odolná voči nečistotám a veľmi jednoducho sa udržuje. Je k dispozícii v širokej škále vzorov a designov od antických drevených paluboviek, povrchových úprav dreva až po klasické vzory, rovnako tak aj v designe prírodného kameňa.

Minimálna objednávka je 20,87 m², t.j. 10 balení. Pri objednávke do 20 m2 je príplatok +7,50 €/m2 s DPH. Pri objednávke 20 ‒ 50 m² je príplatok +3,50 €/m² s DPH. Pre množstvo nad 50 m² je cena bez príplatku. Výšky príplatkov sú stanovené výrobcom.

Podlaha Longline Click od švajčiarskeho výrobcu je úplne šetrná k životnému prostrediu, bezpečná a nemá žiadny negatívny vplyv na prírodu či ľudský organizmus. Pri výrobe neboli použité ftaláty, podlaha spĺňa najprísnejšie kritéria na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu GREENGUARD Gold.

Vinylová plávajúca podlaha Longline Click na HDF doske je vhodná pre využitie v domácnostiach i v komerčných priestoroch. Trieda záťaže 23 (nášľapná vrstva 0,55 mm) ju predurčuje pre miesta s intenzívnym využívaním – v kuchyni, na chodbách alebo v kanceláriách či škôlkach.

Podlaha je vhodná pre teplovodné podlahové vykurovanie. Elektrické podlahové vykurovanie je vhodné za splnenie podmienky, že vykurovacie drôty budú min. 35 mm pod povrchom podlahy. Je možná kombinácia varianty HDF s vykurovacími fóliami FÉNIX ECOFILM. Tie sú navrhnuté tak, aby nedochádzalo k prekročeniu maximálne povolenej teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliami FÉNIX je otázkou chvíľky. Pre všetky typy podlahového vykurovania platí, že max. povolená teplota povrchu je 27 °C. Podlaha má na spodnej strane korkovú podložku pre akustickú izoláciu a pri montáži sa požíva iba parozábrana.

Podlahová krytina Longline Click je antistatická (neprenáša statickú elektrinu), odolná voči poškrabaniu, ľahko sa čistí a je stálofarebná. Vinylová podlaha je vhodná pre alergikov. Podlaha má synchrónny reliéf, t.j. štruktúra nášľapnej vrstvy je zhodná s dekorom. Povrch podlahy je príjemne teplý. 

K dispozícii sú aj originálne soklové lišty.

Podlahy na HDF doske sú vhodné do všetkých bytových i komerčných priestorov s výnimkou miest, kde je pravdepodobnosť trvalo vyššej vlhkosti. Upratovanie vlhkým mopom a bežnými čistiacimi prostriedkami podlahu nepoškodí.

 

 

Pozor: Podlahy na HDF doske sú vhodné do všetkých bytových i komerčných priestorov s výnimkou miest, kde je pravdepodobnosť trvalo vyššej  vlhkosti. Vytieranie vlhkým mopom, s bežnými čistiacimi prostriedkami podlahu nepoškodia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti Hodnoty Normy
  Typ krytiny Vinylová plávajúcaí podlaha  
Oblasti použitia 23/33 (EN 16511)
Formát 230 x 1 815 mm (EN 427)
Balenie 2,087 m²  
  Počet lamiel v balení 5 ks  
  Zrazená hrana 4V nie  
Celková hrúbka 10,00 mm (EN 428)
Hrúbka nášľapnej vrstvy 0,55 mm (EN 429)
Plošná hmotnosť cca 10 000 g/m² (EN 430)
Trvalá deformácia ≤ 0,03 mm (EN 433)
Reakcia na oheň Bfl-s1 (EN ISO 9239-1)
Vplyv kolieskovej stoličky vhodné, typ W (mäkké kolieska) (EN 425)
Stálofarebnosť pri umelom svetle 6 / 7 (ISO 105)
Protišmykovosť R10 (EN 51130)
Rozmerová stabilita ≤ 0,05 % (EN 434)
Útlm krokov 16 dB (EN ISO 717-2)
Tepelný odpor 0,088 m² K/W (EN 12524)
Elektrostatické vlastnosti < 2 kV (EN 1815)
Odolnosť voči chemikáliám Dobrá odolnosť (EN 423)
  Podlahové kúrenie Podlaha je vhodná pre teplovodné podlahové kúrenie. Pre elektrické podlahové kúrenie je vhodná pod podmienkou, že vykurovacie drôty budú min. 35 mm pod povrchom podlahy. Je možná kombinácia varianty HDF s vykurovacími fóliami FÉNIX ECOFILM. Tie sú navrhnuté tak, aby nedochádzalo k prekročeniu maximálne povolenej teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliami FÉNIX je otázkou chvíľky. Pre všetky typy podlahového kúrenia platí, že max. povolená teplota povrchu je 27 °C.  
Pevnosť spoju HDF > 450 kg/m  
Bobtnavosť < 8 %

Dodatočné parametre

Kategória: Longline Click - vinylová podlaha
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: