www.podlahovo.sk

Longline Click 1085 Dub Dymový Hnedý - vinylová podlaha

Kód: 8474
ZADARMOZADARMO
503L 05 Dub kôrový hnedý
€53,09 / m2
Na objednávku

Vinylová plávajúca podlaha LONGLINE na HDF

 

Táto vinylová plávajúca podlaha je odolná voči poškrabaniu, odolná voči nečistotám a veľmi jednoducho sa udržuje. Je k dispozícii v širokej škále vzorov a designov od antických drevených paluboviek, povrchových úprav dreva až po klasické vzory, rovnako tak aj v designe prírodného kameňa.

Minimálna objednávka je 20,87 m², t.j. 10 balení. Pri objednávke do 20 m2 je príplatok +7,50 €/m2 s DPH. Pri objednávke 20 ‒ 50 m² je príplatok +3,50 €/m² s DPH. Pre množstvo nad 50 m² je cena bez príplatku. Výšky príplatkov sú stanovené výrobcom.

Podlaha Longline Click od švajčiarskeho výrobcu je úplne šetrná k životnému prostrediu, bezpečná a nemá žiadny negatívny vplyv na prírodu či ľudský organizmus.

Vinylová plávajúca podlaha Longline Click na HDF doske je vhodná pre využitie v domácnostiach i v komerčných priestoroch. Trieda záťaže 23 (nášľapná vrstva 0,55 mm) ju predurčuje pre miesta s intenzívnym využívaním – v kuchyni, na chodbách alebo v kanceláriách či škôlkach.

Podlaha je vhodná pre teplovodné podlahové vykurovanie. Elektrické podlahové vykurovanie je vhodné za splnenie podmienky, že vykurovacie drôty budú min. 35 mm pod povrchom podlahy. Je možná kombinácia varianty HDF s vykurovacími fóliami FÉNIX ECOFILM. Tie sú navrhnuté tak, aby nedochádzalo k prekročeniu maximálne povolenej teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliami FÉNIX je otázkou chvíľky. Pre všetky typy podlahového vykurovania platí, že max. povolená teplota povrchu je 27 °C. Podlaha má na spodnej strane akustickú podložku, a pri montáži sa požíva iba parozábrana.

Podlahová krytina Longline Click je antistatická (neprenáša statickú elektrinu), odolná voči poškrabaniu, ľahko sa čistí a je stálofarebná. Vinylová podlaha je vhodná pre alergikov. Podlaha má synchrónny reliéf, t.j. štruktúra nášľapnej vrstvy je zhodná s dekorom. Povrch podlahy je príjemne teplý. 

 

 

Pozor: Podlahy na HDF doske sú vhodné do všetkých bytových i komerčných priestorov s výnimkou miest, kde je pravdepodobnosť trvalo vyššej  vlhkosti. Vytieranie vlhkým mopom, s bežnými čistiacimi prostriedkami podlahu nepoškodia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnost

hodnota

 

Záťažová trieda

 

23/33/42

Certifikáty

Greenguard Gold

Balenie

2,09 m2

Rozmer lamely

1815 x 230 mm

Počet dielcov v balení

5 ks

Celková hrúbka

10,00 mm

Hmotnosť

Zrazená hrana

10 000 g/m²

nie

Trvalá deformácia

≤ 0,03 mm

Odolnosť opotrebenia

trieda I

Rozmerová stabilita

≤ 0,07 %

Reakcia na oheň

Bfl-s1

Stálofarebnosť pri umelom osvetlení

≥ 6/7

Chemická odolnosť

Dobrá odolnosť

Odolnost voči kolečkám

vhodné (typ W, mäkké kolečká)

Protišmykovosť

R10

Tlmenie hluku

14 dB

Podlahové kúrenie

vhodné (max. 28 ºC)

Tepelný odpor

0,088 m² K/W

Elektrostatické vlastnosti

< 2 kV

Antistatické vlastnosti

cca 10¹¹ Ω

Dodatočné parametre

Kategória: Longline Click - vinylová podlaha
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: