www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Najčastejšie otázky

Čo je to vinylová podlaha ? Je to podlahová krytina  ktorá patrí na prvotné miestno na trhu. Má široký výber dekorov dreva, dlažieb, kameňov a kovu. Je odolná, antistatická, pružná,protišmyková, príjemná na dotyk, vhodná na podlahové kúrenie. V našej ponuke nájdete len ZDRAVÉ vinylové podlahy bez zmäkčovadiel (ftalátov). Vhodné aj pre ALERGIKOV.

 

Aké druhy vinylových podláh ponúkame ? 

• lepené

• plávajúce ( na kompozitnej doske, na HDF doske s korkom, Hydrocork,celovinylové podlahy CLICK) 

• samoležiace

 

Čo sú to bezftalátové (zdravé) vinylové podlahy? Sú to podlahy bez zdravia škodlivých látok, čiže bez akýchkoľvek zmäkčovadiel. Nemajú v sebe žiadne chemické látky, ktoré by ohrozovali zdravie. Preto naše podlahy odporúčame najmä rodinám s deťmi, alergikom, rodinám s domácimi miláčikmi a samozrejme všetkým, ktorý chcú mať doma podlahu, ktorá nemá negatívny vplyv na  zdravie. 

 

Aké lepidlá sa používajú na lepenie vinylových podláh? Používame lepidlá, ktoré sú vhodné na lepenie vinylových podláh. Sú to ekologické výrobky s veľmi nízkym podielom emisií EC 1 PLUS, ktoré nemajú vplyv na zdravie remeselníkov a budúcich užívateľov. 

 

Čo sú to samoležiace vinylové podlahy? Podlahy, ktoré nie sú pevne spojené podkladom, alebo zámkom. Samoležiaci vinyl je možné jednoducho položiť, opraviť, či vymeniť - kdekoľvek na ploche.