www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Ecoline Step - Schod bez nosu - 1A/9501 Dub prírodný

Kód: 11937
ZADARMOZADARMO
ecoline schody 9501 1A podlahovo
€79,99 / ks
Na objednávku

Vinylové schody Ecoline Step bez nosu, vľavo a vpravo zámok. Majú jedinečné užívateľské vlastnosti. Sú autentické, protišmykové a príjemné pri chôdzi naboso. Pre zjednotený interiér je možná kombinácia s podlahou Ecoline Click.

Kompletný schod sa skladá z nášľapnej vrstvy a čela ( obidve časti treba objednať zvlášť ).

Tovar je na objednávku v trvaní 3-4 týždne.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálnym parametrom materiálu pre schodisko je útlm hluku. Vinylovým schodom Ecoline Step ich dodáva patentovaný systém SILENT STEP, ktorý sa vďaka korkovej podložke postará o útlm kročajového hluku až o 16 dB. Okrem akustiky jej použitie/prítomnosť poznáte i pri došľape, ktorý je príjemne odpružený. To ocenia kĺby nielen seniorov, ale všetkých, ktorí toho veľa nachodia.


Vinylové schody sú odolné a majú dlhú životnosť. Vyrábajú sa z rovnakých surovín a materiálov ako HDF podlahy – súčasťou je extrémne hustá stabilná HDF doska a ekologická spojivá. Spĺňajú kritériá pre získanie emisného certifikátu Greenguard Gold. Naviac sa ľahko udržiavajú a v priebehu rokov ich nie je nutné prebrusovať, lakovať alebo olejovať. K starostlivosti o povrch schodov sú vhodné bežné čistiace prípravky.


Schody SILENT STEP sú vyrobené z jedného kusu vinylu systémom All in One. Sú hlboké pre jednoduchú montáž nášľapov bez spojov. Systém zjednodušuje montáž a zlacňuje celé schodisko. Prepracované detaily tvoria atraktívny a funkčný design. Stupeň schodov je vyrobený z jedného kusu materiálu vrátane bočnice, takže nie je možné, aby sa odlepovala (v ponuke sú varianty schodov i bez bočnice).


Protišmykový povrch (R10) prispieva k bezpečnému pohybu. Jednotnosť nebudú narúšať prechodové lišty, pretože patentovaný spojovací systém umožňuje jednoduché napojenie i bez nich. K maximálnej bezpečnosti prispieva zmenšený polomer oblúku hrany schodu a podlahy, vďaka tomu patrí medzi najbezpečnejšie na trhu.

Dodatočné parametre

Kategória: Ecoline Step - schody bez nosu 1A
Hmotnosť: 50 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: