www.podlahovo.sk

Expona Clic 19 dB kompozitná vinylová podlaha - SPC rigid vinyl

14 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Inovatívne kompozitné vinylové podlahy SPC s HD minerálnym jadrom pre maximálnu odolnosť, pevnosť a stabilitu. Tieto vlastnosti vinylovej podlahy Expona Clic 19 dB sú podporené pevnými zámkami 5Gi Välinge, vďaka tomuto patentu je zámok výrazne stabilnejší a zabraňuje tak svojvoľnému vyckvaknutiu. Zásluhou integrovanej podložky Ultra HD IXPE Foam ktorá má veľmi vysokú hustotu sa predlžuje životnosť zámkov oproti konkurenčným riešeniam až o 60 %. To znamená, že nehrozí žiadne škrípanie či vŕzganie alebo vznik škár. Podlaha dosahuje útlm krokov až 19 dB.

V moderných interiéroch zvládnu väčšiu záťaž, ľahko sa udržujú a čistia. Sú 100% odolné voči vode a vhodné do všetkých miestností Vášho domova.

Podlaha je vhodná na podlahové vykurovanie do 27°C.

Vinylová podlaha Expona Clic 19 dB neobsahuje ftaláty, formaldehyd, pentachlorfenol či iné škodlivé látky. Je 100% recyklovateľná, je držiteľom najprísnejšieho certifikátu Indoor Air Comfort Gold.

K vinylovej podlahe Expona Clic 19 dB sú dostupné originálne soklové lišty

 

Plovoucí vinylová podlaha na podlahové topení

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie