www.podlahovo.sk

Objectline Click 5704 Betón krémový - vinylová podlaha

Kód: 12303
ZADARMOZADARMO
Vinylová zámková podlaha na HDF desce Objectline Click 5704 Beton krémový
€51,50 / m2
Na objednávku

Plávajúca vinylová podlaha vinylová podlaha na HDF doske s korkovou podložkou pre zvukovú izoláciu. Bez obsahu ftalátov. Certifikát Greenguard Gold. Minimálna objednávka je 20,713 m², tj. 11 balení. Pri objednávke 20 ‒ 50 m² je príplatok +3,52 €/m² s DPH. Pre množstvo nad 50 m² je cena bez príplatku. Výšky príplatkov sú stanovené výrobcom. 

Švajčiarska plávajúca vinylová podlaha Objectline Click 5704 Betón krémový s integrovanou podložkou je komfortná, bezpečná, 100% recyklovateľná a vhodná do priestorov kde sa pohybujú deti či seniori. Podlahovina je totiž protišmyková, pružná a pri výrobe nie sú používané ftaláty. Výrobca klade maximálny dôraz na kvalitu výroby a vstupných surovín, ich nezávadnosť a jasný pôvod (bez použitia recyklátov). Podlahy majú vždy nadpriemerné vlastnosti v danej triede podláh.

Antistatický povrch odpudzuje nečistoty, a tým prispieva k hygiene a ochrane zdravia. Naviac má vysokú požiarnu odolnosť Bfl-s1.

 

Vinylová podlaha vhodná na podlahové topeníPodlaha je vhodná pre teplovodné podlahové kúrenie. Pre elektrické podlahové kúrenie je vhodná pod podmienkou, že vykurovacie drôty budú min. 35 mm pod povrchom podlahy. Je možná kombinácia varianty HDF s vykurovacími fóliami FÉNIX ECOFILM. Tie sú navrhnuté tak, aby nedochádzalo k prekročeniu maximálne povolenej teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliami FÉNIX je otázkou chvíľky. Pre všetky typy podlahového kúrenia platí, že max. povolená teplota povrchu je 27 °C.

 

Vinylová podlaha na HDF doske Objectline Click s ekologickou podložkou je tichá podlaha, útlm hluku je 16 dB. Podlaha má na spodní strane akustickú podložku, nepoužíva sa pri pokládaní pod podlahu podložka, ale len parofólia.

 

Komfort a odolnosť vinylovej podlahy Objectline Click

Vinylová zámková plávajúca podlaha Objectline Click je veľmi príjemná a teplá na dotyk bosou nohou. Vinyl je oveľa tichší než ostatné podlahoviny a nevytvára hluk ako laminátové podlahy. Krytina je vhodná pre kolieskové stoličky pre elastické podlahy - typ W.

Vinylová podlaha Objectline Click sa ľahko udržiava za sucha i za mokra.

Koncept pre ZDRAVÚ PODLAHU.

 

 

 

Chcete mať zdravý domov, ale riešite len podlahovinu?

Podlaha = to sú aj vinylové schody a soklové lišty. Preto je to koncept pre zdravú podlahu. Podlaha, schody a soklové lišty sú v jednotnom designe a kvalite.

Montáž a údržba vinylovej podlahy

Rýchla a jednoduchá montáž bez lepenia a zložitého náradia a väčších skúseností s montážou vďaka systému Uniclic®. Podlaha je okamžite po položení vhodná k užívaniu a zaťaženiu.

Švajčiarsky výrobca zaisťuje vysoký štandard podlahy, Objectline Click neobsahuje ftaláty a spĺňa najprísnejšie kritériá na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu GREENGUARD Gold.

 

 

Pozor: Podlahy na HDF doske sú vhodné do všetkých bytových i komerčných priestorov s výnimkou miest, kde je pravdepodobnosť trvale vyššej vlhkosti. Údržba vlhkým mopom a bežnými čistiacimi prostriedkami podlahu nepoškodí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti Hodnoty Normy
  Typ krytiny Vinylová plávajúca podlaha na HDF doske s akustickou podložkou  
  Oblasti použitia 23/33 (EN 16511)
Formát 305 x 1 235 mm (EN 427, EN 428)
Balenie 1,883 m², tj. 5 lamiel v balení (EN ISO 24342)
  Zrazená hrana 4V nie  
Celková hrúbka 10,00 mm (EN 427, EN 428)
Hrúbka nášľapnej vrstvy 0,55 mm (EN 429, EN ISO 24340)
Celková hmotnosť 10 000 g/m² (EN 430)
Zbytkový otlak max 0,03 mm (EN 433)
Reakcie na oheň Bfl-s1 (EN 425)
  Podlahové kúrenie Podlaha je vhodná pre teplovodné podlahové kúrenie. Pre elektrické podlahové kúrenie je vhodná pod podmienkou, že vykurovacie drôty budú min. 35 mm pod povrchom podlahy. Je možná kombinácia varianty HDF s vykurovacími fóliami FÉNIX ECOFILM. Tie sú navrhnuté tak, aby nedochádzalo k prekročeniu maximálne povolenej teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliami FÉNIX je otázkou chvíľky. Pre všetky typy podlahového kúrenia platí, že max. povolená teplota povrchu je 27 °C.  
Vplyv kolieskovej stoličky vhodné, typ W (mäkké kolieska) (EN ISO 9239-1)
Stálofarebnosť pri umelom svetle 6/7 (ISO 105)
Protišmykovosť R10 (DIN 51130)
Rozmerová stabilita ≤ 0,05 % (EN 434)
Kročajový útlm 16 dB (EN ISO 717-2)
Tepelný odpor 0,088 m² K/W (EN 12524)
Elektrostatické vlastnosti < 2 kV (EN 1815)
Chemická odolnosť dobrá odolnosť (EN 423)
Bobtnavosť 24 hod. < 8 % (EN 317)
Pevnosť spoje > 450 kg/m (ISO 24334)

Dodatočné parametre

Kategória: Objectline Click - vinylová podlaha
Hmotnosť: 18.88 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie