www.podlahovo.sk

Vinylové podlahy samoležiace

Najpredávanejšie

vinylova podlaha samoleziaca 2579 light mono
ZadarmoZadarmo
 
€47,99 / m2
vinylova podlaha samoleziaca 2582 black slate
ZadarmoZadarmo
 
€47,99 / m2
vinylova podlaha samoleziaca 2573 black ash
ZadarmoZadarmo
 
€47,99 / m2
vinylova podlaha samoleziaca 2580 beige mono
ZadarmoZadarmo
 
€47,99 / m2
52 položiek celkom
vinylova podlaha samoleziaca 2504 walnut
ZadarmoZadarmo
€47,99 / m2

Minimál...

Kód: 11235
Hore
Ďalšie produkty

Vinylové samoležiace podlahy Expona Simplay, označované tiež Loose Lay nie sú pevne spojené podkladom ani zámkom. Samoležiaci vinyl je možné jednoducho položiť, opraviť či vymeniť - kdekoľvek na ploche.

Vinylová podlaha Expona Simplay je kolekcia samoležiacich podláh, ktoré kopírujú prírodnú krásu dreva a kameňov. Sú navrhnuté tak, aby sa skrátila doba montáže. Farebný rozsah dekorov samoležiacej podlahy umožní dosiahnuť unikátny design podlahy.

Samoležiaca vinylová podlaha Expona Simplay je vhodná pre komerčné využitie v kanceláriách, obchodných priestoroch a v ďalších priestoroch s vysokou záťažou. Expona Simplay je rovnako ideálna pre použitie v obytných miestnostiach, kuchyniach, kúpeľniach či vstupných halách. Lamely vinylovej podlahy Expona Simplay je jednoduché položiť či vymeniť, pokladá sa bez lepidla. Vinylová podlaha sa ľahko udržiava.

Firma Objectflor kladie veľký dôraz na životné prostredie, samoležiaca vinylová podlaha Expona Simplay spĺňa najprísnejšie kritéria na obsah emisií, dôkazom je certifikát INDOOR AIR COMFORT GOLD. Samoležiace vinylové podlahy neobsahujú ftaláty, formaldehyd a pentachlorfenol.

Vinylová podlaha bez ftalátů