www.podlahovo.sk

Aquafix Object Click 5701 Betón Antrazit

Kód: 10217
ZadarmoZadarmo
5701 antrazit
€36,99 / m2
Skladom (> 5 m2)

Aquafix Object Click 5701 Betón Antrazit je 100% vodeodolná. Je ideálnou voľbou pre použitie v domácnostiach, vr.. kuchyne, kúpelne a WC. S triedou záťaže 32 sa môže použiť pre verejné komerčné priestory,ako sú kancelárie, reštaurácie, obchody či butiky. 

Podlaha má integrovanú akustickú podložku, preto nie je potrebná podložka pod podlahu alebo parozábrana. Vinylová plávajúca podlaha sa jednoducho a rýchlo  inštaluje vďaka systému Uniclic®. Podlaha je okamžite po položení vhodná k používaniu a zaťaženiu.

Podlaha je celkom šetrná k životnému prostrediu 100% recyklovatelná, naprosto bezpečná, nemá žiadny negatívny vplyv na prírodu alebo ľudí. Vinylová zámková podlaha Aquafix Click neobsahuje formaldehyd, ťažké kovy ani ftaláty a spĺňa najprísnejšie kritéria na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu GREENGUARD Gold. Emisie sú nižšie, než majú prírodné podlahoviny, ako sú drevené podlahy, parkety, linoleum alebo tzv. ekologické podlahy. Oproti tzv. „ekologickým podlahám“ s certifikátom Blue Angel je certifikát GREENGUARD Gold výrazne prísnejší.

 Certifikát Greenguard GoldfscPodlaha bez ftalátů

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Aquafix Object Click
Hmotnosť: 6.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Šablona Pyrit | Design Tomáš Hlad & techka s.r.o.