www.podlahovo.sk

Doprava a platba

Doručenie tovaru zadarmo pri objednávke nad 200 € v rámci celej SR .

Z pohľadu logistiky sa podlahy a podlahové príslušenstvo zaraďujú k zložitejším skupinám doručovaných tovarov. Tovar je rozmerovo dlhý a váhovo ťažší, no zároveň krehký čo sa týka najmä rohov podláh, aby sa nepoškodili pri manipulácii s balíkmi.
Tovar je vždy precízne zabalený a pri väčšom množstve sa tovar prepravuje na paletách, aby sa zabezpečilo jeho bezpečné doručenie.

DOPRAVA ZADARMO - tovar doručujeme zadarmo pri objednávke nad 200 € v pracovné dni PO-PI v čase, ktorý si vopred dohodneme so zákazníkom. Telefonicky ho kontaktujeme najneskôr jednu hodinu pred doručením tovaru.

KONTROLA TOVARU, PREVZATIE TOVARU – zákazník si tovar pri prevzatí skontroluje. Zameria sa hlavne na neporušenie obalu - narazené rohy, poškodená krycia fólia či kartónové balenie.
Po kontrole nám zákazník podpíše dodací list o prevzatí tovaru.

Prípadné poškodenie, resp. nezrovnalosti s doručeným tovarom nám zákazník oznámi e-mailom na info@podlahovo.sk alebo telefonicky na číslo 0948 847 888. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená nechá si to zákazník potvrdiť aj vodičom (urýchli to proces reklamácie) a môže vytvoriť aj fotodokumentáciu, ktorú nám rovnako zašle na náš email.

 

podlahovo.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie