www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Doprava a platba

Doručenie tovaru zadarmo v rámci celej SR . Viac o podmienkach dopravy ...

Z pohľadu logistiky sa podlahy a podlahové príslušenstvo zaraďujú k zložitejším skupinám doručovaných tovarov. Tovar je rozmerovo dlhý a váhovo ťažší, no zároveň krehký čo sa týka najmä rohov podláh, aby sa nepoškodili pri manipulácii s balíkmi.
Tovar je vždy precízne zabalený a pri väčšom množstve sa tovar prepravuje na paletách, aby sa zabezpečilo jeho bezpečné doručenie.

DOPRAVA ZADARMO - tovar doručujeme zadarmo pri objednávke nad 400 € v pracovné dni PO-PI v čase, ktorý si vopred dohodneme so zákazníkom. Telefonicky ho kontaktujeme najneskôr jednu hodinu pred doručením tovaru.

KONTROLA TOVARU, PREVZATIE TOVARU – zákazník si tovar pri prevzatí skontroluje. Zameria sa hlavne na neporušenie obalu - narazené rohy, poškodená krycia fólia či kartónové balenie.
Po kontrole nám zákazník podpíše dodací list o prevzatí tovaru.

Prípadné poškodenie, resp. nezrovnalosti s doručeným tovarom nám zákazník oznámi e-mailom na info@podlahovo.sk alebo telefonicky na číslo 0948 847 888. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená nechá si to zákazník potvrdiť aj vodičom (urýchli to proces reklamácie) a môže vytvoriť aj fotodokumentáciu, ktorú nám rovnako zašle na náš email.

 

podlahovo.sk