www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Certifikáty

"Dýchajte čistejšie s certifikovanou vinylovou podlahou - zdravie a kvalita vzduchu na prvom mieste!"

Certifikáty INDOOR AIR COMFORT GOLD a GREENGUARD GOLD sú prestížne ocenenia, ktoré zaručujú vysoký štandard kvality vzduchu v interiéri a zdravotnú nezávadnosť výrobkov, ako sú vinylové podlahy. Tieto certifikáty potvrdzujú, že výrobky spĺňajú prísne limity emisií škodlivých látok, medzi ktoré patria organické zlúčeniny, formaldehyd, ťažké kovy a iné potenciálne nebezpečné chemikálie.

Certifikát INDOOR AIR COMFORT GOLD:

- Zahŕňa najprísnejšie európske limity pre emisie organických zlúčenín (VOC).

- Spĺňa najvyššie európske normy kvality vzduchu v interiéri.

- Zaručuje, že podlahy spĺňajú alebo prekračujú všetky platné európske právne predpisy a odporúčania týkajúce sa kvality vzduchu v interiéri.

Certifikát GREENGUARD GOLD:

- Predstavuje záruku, že výrobky spĺňajú prísne limity chemických emisií a boli testované na viac ako 10 000 chemických látok.

- Zohľadňuje citlivosť rôznych skupín ľudí vrátane detí a starších ľudí a zaručuje, že výrobky sú vhodné na použitie v školách a zdravotníckych zariadeniach.

- Podporuje zdravšie životné prostredie s menším rizikom vystavenia chemickým látkam.

Používanie vinylových podláh s týmito certifikátmi prispieva k lepšej kvalite vzduchu v interiéri, čo môže mať pozitívny vplyv na zdravie obyvateľov, pretože znižuje riziko vzniku alergií a iných zdravotných problémov súvisiacich s kvalitou ovzdušia. Ponuka týchto certifikovaných výrobkov je silným argumentom pre zákazníkov, ktorí hľadajú ekologické a zdravotne vhodné riešenie pre svoj domov alebo pracovné prostredie.

Záznamy neboli nájdené...