www.podlahovo.sk

Kompozitné vodeodolné vinylové podlahy clickové

58 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Ponúkame Vám vinylové podlahy na kompozitnej doske, ktoré vynikajú svojou konštrukciou pre silnú záťaž do domácností a komerčných priestorov. Toto je docielené silnou nášľapnou ochrannou vrstvou, vodeodolnou podložkou pre útlm hluku do 18 dB a dlhou životnosťou. Navyše sú podlahy zabezpečené pre spoľahlivú pokládku pevným, vode nepriepustným zámkom UNICLIC. V našej ponuke nájdete vinylové podlahy od popredného nemeckého a švajčiarskeho výrobcu firmy :

Sú vhodné na podlahové vykurovanie vďaka nízkemu tepelnému odporu.

Neobsahujú ftaláty, formaldehyd, ťažké kovy či iné škodlivé látky a podlahy sú držiteľmi prísnych emisných certifikátov Greenguard Gold Indoor Air Comfort Gold.

Výhodou týchto podláh je, že z výroby majú integrovanú podložku čo znamená, že pod podlahu sa už žiadna podložka ani parozábrana nepoužíva - čo oceníte ušetrením času pri pokládke a peňazí za podložku.

Vzorky podláh si objednáte TU


K vinylovým podlahám Aquafix Click, Aquafix Natur Click, Aquafix Object Click, Projectline Acoustic Click, Conceptline Acoustic Click sú dostupné  originál soklové lišty.

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie