www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Expona Commercial - lepená vinylová podlaha

Expona Commercial, lepená vinylová podlaha predstavuje špičku v oblasti podlahových riešení pre komerčné priestory.

S unikátnym dizajnom a vysokou kvalitou materiálu, táto podlaha ponúka nielen estetické potešenie, ale aj dlhodobú odolnosť a ľahkú údržbu, čo je kľúčové pre frekventované obchodné priestory, kancelárie alebo hotelové lobby.

Vďaka inovatívnej technológii lepenia, Expona Commercial zaručuje pevnú a stabilnú inštaláciu, ktorá odoláva aj veľkej záťaži a intenzívnemu používaniu. Táto podlaha je ideálnou voľbou pre miesta, kde je potrebné kombinovať funkčnosť s prvotriednym dizajnom. Rôznorodosť dekorov a vzorov umožňuje dokonalé zapadnutie do každého interiérového konceptu, či už hľadáte klasickú eleganciu alebo moderný štýl.

S Expona Commercial môžete vytvoriť priestor, ktorý nezostane bez povšimnutia a zároveň bude odolný voči každodennému opotrebovaniu. Okrem estetických vlastností, Expona Commercial poskytuje aj vynikajúce akustické a tepelné izolačné vlastnosti, čím prispieva k zlepšeniu pracovného prostredia a pohody v komerčných priestoroch.

Navyše, s certifikátom Indoor Air Comfort Gold je táto podlaha zárukou zdravého vnútorného prostredia bez škodlivých emisií.

Vyberte si Expona Commercial a investujte do podlahy, ktorá kombinuje funkčnosť, štýl a trvalú hodnotu. Vaši návštevníci i zamestnanci ocenia rozdiel.

 
 
 
80 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty