www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Lepené vinylové podlahy

Lepené vinylové podlahy od nemeckej firmy Objectflor a švajčiarskej firmy Karndean Vám svojim precíznym prevedením a vzhľadom dávajú pocit komfortu, bezpečnosti a kvality. Dokonalo imitujú kresbu dreva, kameňa, betónu, dlažby, kovu a plechu. Tou najväčšou výhodou je, že si viete pri troške fantázie vytvoriť svoju originálnu vinylovú podlahu - stačí ísť do sekcie ,,vizualizácia vinylových podláh" kde si viete pozrieť všetky možne kombinácie ktoré sa dajú vytvoriť v priestore a tak overiť správnosť svojho výberu vinylovej podlahy. Ponuka našich lepených vinylových podláh : (Expona Domestic, Ecoline, Expona Commercial, Expona Design a Projectline). Všetky lepené vinylové podlahy v našej ponuke sú bez obsahu ftalátov, formaldehydu, ťažkých kovov a majú ako jediné najprísnejší emisný certifikát Indoor Air Comfort Gold a tým spĺňajú najvyšší  stupeň kvality a zdravotnej bezpečnosti.

Vzorky podláh si objednáte TU

Skladom máme viac ako 150 vzorov lepených vinylových podláh. Výhodou je rýchle dodanie a doprava zadarmo pri nákupe nad 400,- Eur  v rámci celej SR.

U nás si kupujete prvotriedne, kvalitné a zdravotne nezávadné vinylové podlahy, s jasným pôvodom a takisto s preukázateľným spôsobom výroby podložené najprísnejšími certifikátmi, a preto je pre nás tým najcennejším  dôkazom spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sa ku nám radi vracajú alebo nás odporúčajú novým zákazníkom a to si nesmierne vážime a dáva nám to zmysel, a preto to robíme s ešte väčšou chuťou a nasadením :-).

 

 

 

221 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty