www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Lepená vinylová podlaha HB - vzor rybia kosť

 
Hľadáte podlahové riešenie, ktoré by vášmu interiéru pridalo na elegancii a zároveň by bolo praktické a ľahko udržiavateľné? Vinylové podlahy HB rybia kosť sú tou pravou voľbou pre vás. Táto lepená vinylová podlaha sa pýši unikátnym dizajnom rybej kosti, ktorý dodá vášmu priestoru hĺbku a charakter. Ponúkame vám širokú škálu odtieňov, čo umožňuje dokonalú adaptáciu na akýkoľvek interiér, či už doma alebo v komerčných priestoroch.
 
Naše podlahy sú vďaka moderným technológiám mimoriadne odolné voči opotrebeniu, škrabancom a sú ľahko udržiavateľné, čo ich robí ideálnou voľbou pre miestnosti s vysokou frekvenciou chodenia. Sú vyrobené bez použitia ftalátov, formaldehydu a ťažkých kovov, čo zabezpečuje ich zdravotnú nezávadnosť, potvrdenú certifikátmi Indoor Air Comfort Gold a Greenguard Gold.
 
Inštalácia je rýchla a jednoduchá vďaka systému lepenia, takže si môžete bez zbytočných odkladov užívať nový vzhľad vašich priestorov.
 
Vinylová podlaha  HB rybia kosť nie je len podlahou, je to štýlové riešenie, ktoré prinesie do vášho domova alebo kancelárie nezameniteľný šarm a teplo.  
 

11 položiek celkom