Expona Domestic 5881 Sandstorm Oak Parquet - BIO vinylová podlaha
Kód: 18047Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lepená vinylová podlaha Expona Domestic: kvalita, design & komfort
Prvotriedne podlahy Expona Domestic sú vyrobené v Nemecku inovatívnymi technológiami bez použitia ftalátov a výrobnú linku opúšťajú ako zdravé vinylové podlahy. Vy si tak môžete domov zariadiť s podlahou ktorá má najprísnejší emisný certifikát Indoor Air Comfort Gold a zároveň je ocenená za jedinečný design.
Túto podlahu je možné položiť do vzoru rybej kosti (herringbone, fischgrat).
Vinylová lepená podlaha nájde svoje využitie v domácnostiach, ale aj v miestnostiach, ktoré sú často využívané (kancelárie, obchody...). Pri chôdzi pôsobia tieto podlahy veľmi príjemne a ticho. Vďaka nízkej hrúbke je podlaha mimoriadne vhodná pre renovácie i pre pokládku na podlahové kúrenie. Vinylová podlaha Expona Domestic sa jednoducho čistí. Doporučuje sa pravidelné suché čistenie vysávačom alebo zmetákom. Je 100% odolná voči vode a vhodná na podlahové vykurovanie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lepená vinylová podlaha HB - vzor rybia kosť |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.3 kg |
| Balenie: | 3,34 m2 |
| Celková hrúbka podlahy: | 2,00 mm |
| Emisné certifikáty: | Indoor Air Comfort Gold |
| Farba: | stredne hnedá |
| Hmotnosť: | 3,68 kg/m2 |
| Mikrohrana: | áno |
| Nášľapná vrstva: | 0,40 mm |
| Počet lamiel v balení: | 36 ks |
| Rozmer lamely: | 152,40 x 609,60 mm |
| Trieda záťaže: | 23,32,41 |
| Typ podlahy: | lepená vinylová podlaha HB rybia kosť |
| Útlm hluku: | 2 dB |
| Vzor: | drevo - dub |
| Certifikát 1: | cert1.png |
| Certifikát 2: | cert2.png |
| Certifikát 3: | cert3.png |
| Certifikát 4: | cert4.png |
| Certifikát 6: | cert6.png |
| Certifikát 9: | cert9.png |
| Certifikát 19: | cert19.png |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
