www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Vinylové podlahy Longline Click a Stoneline Click

V poslednej dobe sú veľmi obľúbené plávajúce podlahy v XXL formáte. V našej ponuke nájdete Longus XXL Click a Stone Plus Click.

Longus XXL Click - je k dispozícii v odtieňoch hnedej a modernej sivej farby v extra veľkých rozmeroch, ktoré opticky zväčšia priestor, hodí sa do akéhokoľvek interiéru. Vďaka povrchovej úprave Synchrostructure, dokonale kopíruje kresbu drevených vlákien, či prasklín, ktoré sú detailne štruktúrované a podlaha tak získava reálny vzhľad dreva. Výsledkom je podlaha s nádhernou atmosférou evokujúcou prírodné materiály. 

Podlaha Longus je antistatická, odolná voči poškriabaniu, jednoducho sa čistí, má stálu farebnosť a vysokú požiarnu odolnosť. Vinylová podlaha je vhodná pre alergikov, povrch podlahy je príjemne teplý a vhodný na podlahové kúrenie. 

Vinyl vo formáte XXL má triedu záťaže 23/33/42 a je vhodný do domácností ale i kancelárií,reštaurácií a butikov. 

Stone Plus Click - podlaha je dostupná v designe, ktorý verne imituje kresbu a štruktúru kameňa. Ponúka odtiene béžovej,sivej, či antracitovej farby. 

Vinylová podlaha má antistatický povrch, čím odpudzuje prach a neprenáša statickú energiu, je vhodná pre alergikov. Je vhodná na podlahové kúrenie, príjemná a teplá na dotyk bosou nohou. Má vysokú požiarnu odolnosť.

Stone Plus Click má na spodnej strane korkovú akustickú podložku, patrí k najťažším vinylovým podlahám. Trieda záťaže 23/32 a je vhodná do bytových, ale i komerčných priestorov. 

Plávajúce vinylové podlahy XXL a zdravotná nezávadnosť - sú celkom šetrné k životnému prostrediu, bezpečné a nemajú žiadny negatívny vplyv na prírodu, alebo ľudský organizmus. 

Výrobca kladie maximálny dôraz na kvalitu výroby a vstupných surovín, ich nezávadnosť a jednoznačný pôvod. Plávajúce vinylové podlahy neobsahujú ftaláty.