www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Easyline Click 8201 Topoľ Kávový , vzor drevo- vinylová podlaha Easyline click 8201 Topoľ Kávový - vinylová podlaha click systém

Kód: 17318
Akcia Ekologická podložka Greensound 20 ročná záruka
€40,60 –13 %
Vinylova podlaha easyline clic 8201 topoľ kávový podlahovo
€40,60 –13 % €34,99 / m2 €79,08 / 2.26 m2
Skladom (>5 m2)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Easyline Click 8201 Topoľ Kávový je viac než len podlaha. Je to vyjadrenie štýlu, pohodlia a záväzku k udržateľnosti, ktoré prinesie do vášho domova neopakovateľný pocit útulnosti. 
 
Benefity, ktoré presvedčia každého:
 

-  Tlmiace vrstvy Dual Acoustic Comfort( spoľahlivo tlmia hluk)

- Certifikát GreenGuard Gold

- Trieda záťaže 23/32

- Útlm hluku 16 dB

- Kompatibilná s podlahovým vykurovaním

 
 

Minimálna objednávka je 4,52 m², t.j. dve balenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme vám Easyline Click 8201 Topoľ Kávový, ktorý prináša teplo a pohodlie pravého dreva do každého moderného domova. Táto vinylová podlaha na HDF doske vás očarí autentickou povrchovou štruktúrou, ktorá je k dispozícii v piatich drevených dekoroch. Každý dekor svedčí o dôkladnej práci a očareniu detailom.

Nosnou vrstvou je HDF doska s vysokou hustotou a zvýšenou odolnosťou voči vlhkosti. Prvou akustickou vrstvou je v prípade kolekcie Easyline Click podložka Greensound, ktorá spoločne s pružnou vinylovou vrstvou Comfort Core tlmí hluk o 16 dB (Dual Acoustic Core).

Inovácia pre ešte väčšie pohodlie - novinkou v kolekcii Easyline je Greensound podložka, ktorá od roku 2019 postupne nahrádza korok. Táto inovácia znamená nielen lepšiu zvukovú izoláciu, ale aj výraznejší pružný došľap, čo zaručuje maximálne pohodlie pre vaše nohy.
 
Ideálna voľba pre byty aj komerčné priestory - Easyline Click je dokonalou voľbou nielen pre domácnosti, ale aj pre komerčné priestory. Jej teplý a príjemný dotyk zaručuje, že každý krok bude pohodlný, a vďaka akustickej podložke na spodnej strane HDF dosky dosiahnete útlm hluku až 16 dB.
 
Doplnky a jednoduchá montáž - pre dokonalý vzhľad interiéru odporúčame originálne soklové lišty K 45 a KS 56, ktoré dokonale dopĺňajú celkový design.
 
Zdravé a ekologické riešenie - zaviazané k ochrane životného prostredia a zdraviu, Easyline Click je bez ftalátov a môže sa pochváliť prísnym emisným certifikátom Greenguard Gold, čo z nej robí ideálnu voľbu pre rodiny s deťmi a alergikmi.
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Easyline - Click vinylová podlaha na HDF doske s podložkou Greensound
Záruka: 20 rokov
Hmotnosť: 17.62 kg
Celková hrúbka podlahy: 8,2 mm
Emisné certifikáty: Greenguard Gold
Farba: stredne hnedá
Integrovaná podložka: áno
Nášlapná vrstva: 0,30 mm
Počet lamiel v balení: 6 ks
Rozmer lamely: 123,5 x 30,5 cm
Útlm hluku: 14 dB
Vzor: drevo - topoľ
Vzorka: https://www.podlahovo.sk/vzorky-vinylovych-podlah-objednajte-tu/vzorka-easyline-click-8201-topol-kavovy-mala-vzorka/
Certifikát 2: cert2.png
Certifikát 3: cert3.png
Certifikát 4: cert4.png
Certifikát 5: cert5.png
Certifikát 8: cert8.png

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: