www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Expona Domestic 5882 Coastal Oak Parquet - BIO vinylová podlaha

Kód: 18089
Akcia 20 ročná záruka
€29,95 –13 %
5882 coastal oak podlahovo
€29,95 –13 % €25,99 / m2 €86,81 / 3.34 m2
Skladom (>5 m2)

Predstavujeme vám Expona Domestic HB 5882 Coastal Oak Parquet, výtvor nemeckej inovácie, ktorý kombinuje estetiku s ekologickou zodpovednosťou. Vyrábané bez ftalátov, tieto podlahy nielenže opúšťajú výrobnú linku ako zdravé alternatívy, ale sú hrdými držiteľmi Indoor Air Comfort Gold certifikátu. Zariadť si domov s Expona Domestic znamená vybrať si podlahu, ktorá je ocenená nielen za svoj jedinečný dizajn, ale aj za prísny emisný štandard.

Vzor rybej kosti pre sofistikovaný vzhľadExpona Domestic prináša možnosť položenia do vzoru rybej kosti (herringbone, fischgrat), čo dodáva interiéru sofistikovaný a nadčasový vzhľad. Tento dizajnový prístup zaručuje, že vaše podlahy budú nielen funkčné, ale aj vizuálne pôsobivé.
 
Ideálne pre rôzne prostrediaČi už ide o domácnosti, kancelárie alebo obchody, lepená vinylová podlaha Expona Domestic sa vyníma v každom prostredí. Pri chôdzi sú tieto podlahy nielen príjemné, ale aj tiché, čo z nich robí ideálne riešenie pre miestnosti s častým pohybom.
 
Výnimočná vhodnosť pre renovácie Vďaka nízkej hrúbke je Expona Domestic vynikajúcou voľbou pre renovácie. Jednoduchá pokládka na existujúce podlahové vykurovanie znamená, že modernizácia vášho domova nikdy nebola jednoduchšia.
 
Jednoduchá údržba pre každodenné pohodlie Podlaha sa jednoducho udržiava, s odporúčaním na pravidelné suché čistenie vysávačom alebo zmetákom. Jej 100% odolnosť voči vode a vhodnosť na podlahové vykurovanie znamená, že Expona Domestic je nielen elegantná, ale aj praktická voľba pre vaše podlahové riešenia.
 
S Expona Domestic HB 5882 Coastal Oak Parquet vinylovou podlahou prinášate do svojho domova kúsok nemeckého remeselného umenia, ktorý je perfektným spojením funkčnosti, dizajnu a udržateľnosti.

 

Minimálna objednávka je 6,68 m2, t.j. 2 balenia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lepená vinylová podlaha Expona Domestic: kvalita, design & komfort
 
BIO vinylové lepené podlahy Expona Domestic sú svojim zložením vhodné do všetkých miestností vášho domova, ale rovnako aj do všetkých komerčných priestorov. Ďalšou ich prednosťou je, že dokonalo imitujú vzory a  kresby dreva, dlažby a abstraktných vzorov.
 
Prvotriedne podlahy Expona Domestic sú vyrobené v Nemecku inovatívnymi technológiami bez použitia ftalátov a výrobnú linku opúšťajú ako zdravé vinylové podlahy. Vy si tak môžete domov zariadiť s podlahou ktorá má najprísnejší emisný certifikát Indoor Air Comfort Gold a zároveň je ocenená za jedinečný design. 
Túto podlahu je možné položiť do vzoru rybej kosti (herringbone, fischgrat).
 
Vinylová lepená podlaha nájde svoje využitie v domácnostiach, ale aj v miestnostiach, ktoré sú často využívané (kancelárie, obchody...). Pri chôdzi pôsobia tieto podlahy veľmi príjemne a ticho. Vďaka nízkej hrúbke je podlaha mimoriadne vhodná pre renovácie i pre pokládku na podlahové kúrenie. Vinylová podlaha Expona Domestic sa jednoducho čistí. Doporučuje sa pravidelné suché čistenie vysávačom alebo zmetákom. Je 100% odolná voči vode a vhodná na podlahové vykurovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Expona Domestic - lepená vinylová podlaha
Hmotnosť: 12.3 kg
Celková hrúbka podlahy: 2,00 mm
Emisné certifikáty: Indoor Air Comfort Gold
Farba: stredne hnedá
Nášlapná vrstva: 0,40 mm
Počet lamiel v balení: 36 ks
Rozmer: 60,96 x15,24 cm
Vzor: drevo - dub
Certifikát 1: cert1.png
Certifikát 2: cert2.png
Certifikát 3: cert3.png
Certifikát 4: cert4.png
Certifikát 6: cert6.png
Certifikát 9: cert9.png

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: