www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Longline Click 1080 Dub Biely - vinylová podlaha

Kód: 17378
Akcia Integrovaná podložka zadarmo
€49,99 / m2
Na objednávku
Príplatok

Vstúpte do sveta, kde dizajn stretáva udržateľnosť. Naša Longline Click 1080 Dub Biely vinylová podlaha od švajčiarskeho výrobcu je viac ako len podlahová krytina; je to svedectvo o záväzku k ochrane životného prostredia a zdravia vašej rodiny. S GREENGUARD Gold certifikátom, táto podlaha je šetrná k planéte aj k vám.

Vysoká odolnosť pre každodenné výzvy Pripomeňte si, že podlahy sú dennodenne vystavené nárokom života. Preto sme vybrali Longline Click pre jej výnimočnú odolnosť. S triedou záťaže 23 a nášľapnou vrstvou 0,55 mm je táto podlaha pripravená odolávať neustálemu náporu v kuchyniach, chodbách, kanceláriách a dokonca aj v škôlkach.
 
Teplý a pohodlný dotyk pri každom krokuVinylové podlahy sú známe svojím teplým a príjemným povrchom. Longline Click prináša toto pohodlie do každej miestnosti. Jej synchrónny reliéf, kde štruktúra nášľapnej vrstvy zodpovedá dekoru, pridáva autentickosť a eleganciu.
 
Priateľská k alergikom a ľahko udržiavateľná Alergie už nebudú problémom. Táto podlaha je ideálna pre alergikov, ľahko sa čistí a udržiava svoju stálofarebnosť počas dlhých rokov. Navyše, s antistatickými vlastnosťami a odolnosťou voči poškrabaniu sa stane spoľahlivým a dlhodobým riešením pre váš domov.
 
Kompatibilita s podlahovým vykurovanímLongline Click je navrhnutá tak, aby bola kompatibilná s teplovodnými podlahovými vykurovaniami, s maximálnou povolenou teplotou povrchu 27 °C. Táto funkcia zaisťuje, že vaša podlaha zostane pohodlná a funkčná počas celého roka.
 
Doplnky pre dokonalý vzhľad - Nezabúdame ani na detaily. Ponúkame originálne soklové lišty K45 a KS 56 ktoré sú dokonalým doplnkom k vašej novej podlahe, zabezpečujúc tak dokončený a ucelený vzhľad vášho interiéru.
 
Prispôsobená vašim potrebámNapriek všetkým týmto vlastnostiam si Longline Click zachováva svoju pružnosť pre rôzne prostredia. Je vhodná pre bytové aj komerčné priestory, až na výnimku miest s vyššou pravdepodobnosťou trvalej vlhkosti.
 
S Longline Click 1080 Dub Biely vinylovou podlahou vo formáte XXL s nadštandardnou dĺžkou lamely 181,5 cm prinášate do svojho domova kúsok prírody, bez kompromisu v kvalite a štýle.

Minimálna objednávka je 20,87 m², t.j. 10 balení. Pri objednávke do 20 m2 je príplatok +7,50 €/m2 s DPH. Pri objednávke 20 ‒ 50 m² je príplatok +3,50 €/m² s DPH. Pre množstvo nad 50 m² je cena bez príplatku. Výšky príplatkov sú stanovené výrobcom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podlaha Longline Click od švajčiarskeho výrobcu je úplne šetrná k životnému prostrediu, bezpečná a nemá žiadny negatívny vplyv na prírodu či ľudský organizmus. Pri výrobe neboli použité ftaláty, podlaha spĺňa najprísnejšie kritéria na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu GREENGUARD Gold.

Vinylová plávajúca podlaha Longline Click na HDF doske je vhodná pre využitie v domácnostiach i v komerčných priestoroch. Trieda záťaže 23 (nášľapná vrstva 0,55 mm) ju predurčuje pre miesta s intenzívnym využívaním – v kuchyni, na chodbách alebo v kanceláriách či škôlkach.

Podlaha je vhodná pre teplovodné podlahové vykurovanie. Pre všetky typy podlahového vykurovania platí, že max. povolená teplota povrchu je 27 °C. Podlaha má na spodnej strane korkovú podložku pre akustickú izoláciu a pri montáži sa požíva iba parozábrana.

Podlahová krytina Longline Click je antistatická (neprenáša statickú elektrinu), odolná voči poškrabaniu, ľahko sa čistí a je stálofarebná. Vinylová podlaha je vhodná pre alergikov. Podlaha má synchrónny reliéf, t.j. štruktúra nášľapnej vrstvy je zhodná s dekorom. Povrch podlahy je príjemne teplý. 

K dispozícii sú aj originálne soklové lišty.

Podlahy na HDF doske sú vhodné do všetkých bytových i komerčných priestorov s výnimkou miest, kde je pravdepodobnosť trvalo vyššej vlhkosti. Upratovanie vlhkým mopom a bežnými čistiacimi prostriedkami podlahu nepoškodí.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Longline - Click vinylová podlaha na HDF doske s korkovou podložkou
Záruka: doživotná
Hmotnosť: 10 kg
Celková hrúbka podlahy: 10,00 mm
Emisné certifikáty: Greenguard Gold
Farba: svetlo hnedá
Integrovaná podložka: áno
Nášľapná vrstva: 0,55 mm
Počet lamiel v balení: 5 ks
Rozmer lamely: 1815 x 230 mm
Vzor: drevo - dub

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: