www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Longline Click 1088 Smrekovec Starobylý - vinylová podlaha

Kód: 17386
Akcia Integrovaná podložka zadarmo
€49,99 / m2
Na objednávku
Príplatok

Vinylová plávajúca podlaha Longline click je odolná voči poškrabaniu, nečistotám a veľmi jednoducho sa udržiava. V ponuke nájdete širokú škálu vzorov od antických drevených paluboviek až po klasické vzory dreva, rovnako tak aj v designe prírodného kameňa.

Minimálna objednávka je 20,87 m², t.j. 10 balení. Pri objednávke do 20 m2 je príplatok +7,50 €/m2 s DPH. Pri objednávke 20 ‒ 50 m² je príplatok +3,50 €/m² s DPH. Pre množstvo nad 50 m² je cena bez príplatku. Výšky príplatkov sú stanovené výrobcom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podlaha Longline Click od švajčiarskeho výrobcu je úplne šetrná k životnému prostrediu, bezpečná a nemá žiadny negatívny vplyv na prírodu či ľudský organizmus. Pri výrobe neboli použité ftaláty, podlaha spĺňa najprísnejšie kritéria na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu GREENGUARD Gold.

Vinylová plávajúca podlaha Longline Click na HDF doske je vhodná pre využitie v domácnostiach i v komerčných priestoroch. Trieda záťaže 23 (nášľapná vrstva 0,55 mm) ju predurčuje pre miesta s intenzívnym využívaním – v kuchyni, na chodbách alebo v kanceláriách či škôlkach.

Podlaha je vhodná pre teplovodné podlahové vykurovanie. Pre všetky typy podlahového vykurovania platí, že max. povolená teplota povrchu je 27 °C. Podlaha má na spodnej strane korkovú podložku pre akustickú izoláciu a pri montáži sa požíva iba parozábrana.

Podlahová krytina Longline Click je antistatická (neprenáša statickú elektrinu), odolná voči poškrabaniu, ľahko sa čistí a je stálofarebná. Vinylová podlaha je vhodná pre alergikov. Podlaha má synchrónny reliéf, t.j. štruktúra nášľapnej vrstvy je zhodná s dekorom. Povrch podlahy je príjemne teplý. 

K dispozícii sú aj originálne soklové lišty.

Podlahy na HDF doske sú vhodné do všetkých bytových i komerčných priestorov s výnimkou miest, kde je pravdepodobnosť trvalo vyššej vlhkosti. Upratovanie vlhkým mopom a bežnými čistiacimi prostriedkami podlahu nepoškodí.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Longline - Click vinylová podlaha na HDF doske s korkovou podložkou
Hmotnosť: 10 kg
Celková hrúbka podlahy: 10,00 mm
Emisné certifikáty: Greenguard Gold
Farba: tmavo hnedá
Integrovaná podložka: áno
Nášľapná vrstva: 0,55 mm
Počet lamiel v balení: 5 ks
Rozmer lamely: 1815 x 230 mm
Vzor: drevo - smrekovec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: