www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Stoneline Click 1062 Pieskovec Šedý - vinylová podlaha Stoneline Click 1062 Pieskovec Šedý - vinylová podlaha click systém

Kód: 17325
Akcia Integrovaná podložka zadarmo Doživotná záruka
€53,20 –11 %
1062 stoneline pieskovec šedý podlahovo
€53,20 –11 % €46,99 / m2 €78,94 / 1.68 m2
Na objednávku (>5 m2)
Príplatok

Stoneline Click 1062 Pieskovec Šedý prináša do vašich priestorov luxus a prenádhernú imitáciu kameňa. Táto vinylová podlaha zaujme svojou dokonalosťou a autentickým vzhľadom, ktorý je ideálny pre bytové aj komerčné priestory. Vďaka väčším lamelám je montáž jednoduchá a výsledkom je ucelený a atraktívny vzhľad.

Flexibilita a všestrannosť použitia - dostupná ako vinyl na HDF doske s korkovou podložkou alebo ako lepená vinylová podlaha, Stoneline Click poskytuje vynikajúcu flexibilitu a prispôsobivosť pre rôzne druhy prostredí. Ponúka atraktívne odtiene béžovej, šedej a antracitovej, čo vám umožňuje dokonale zladiť podlahu s akýmkoľvek dizajnovým štýlom.
 
Zdravotná nezávadnosť a ekologická udržateľnosť - s certifikátom Greenguard Gold je Stoneline Click je 100% recyklovateľná podlaha, ktorá neobsahuje ftaláty a je vhodná pre prostredia s deťmi a domácimi miláčikmi. Táto podlaha poskytuje zdravotnú bezpečnosť a ochranu životného prostredia.
 
 
 
 
Doplnky pre dokončenie interiéru - k dispozícii sú originálne soklové lišty K 45 a KS 56 ktoré dokonale doplnia celkový vzhľad vašej podlahy.
 
Zhrnutie výhod Stoneline Click
 
  •  Dokonalá imitácia kameňa: Zaručuje nadčasový vzhľad.
  •  Vysoký útlm hluku 16 dB: Poskytuje tiché prostredie.
  •  Odolná HDF doska: Zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť.
  •  Plávajúca vinylová podlaha: Ponúka jednoduchú inštaláciu a údržbu.

Celková hrúbka podlahy je 10 mm, čo zaisťuje robustnosť a stabilitu podlahy vo vašom domove alebo komerčnom priestore. Stoneline Click 1062 Pieskovec Šedý predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú kvalitu, estetiku a funkčnosť v jednom podlahovom riešení.

Minimálna objednávka je 20,16 m², t.j. 12 balení. Pri objednávke do 20 m2 je príplatok +8,50 €/m2 s DPH. Pri objednávke 20 ‒ 50 m² je príplatok +3,80 €/m² s DPH. Pre množstvo nad 50 m² je cena bez príplatku. Výšky príplatkov sú stanovené výrobcom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxusná plávajúca vinylová podlaha Stoneline Click svojou dokonalosťou vnesie do miestnosti prenádhernú imitáciu kameňa. Lamely, ktoré sú vo väčšom formáte uľahčia montáž vo veľkom priestore a jednoznačne prispievajú k ucelenému vzhľadu celého bytového či komerčného priestoru.

Podlaha Stoneline je dostupná ako vinyl na HDF doske s korkovou podložkou a aj ako lepená vinylová podlaha

Minimálna objednávka je 20,16 m², t.j. 12 balení. Pri objednávke do 20 m2 je príplatok +8,50 €/m2 s DPH. Pri objednávke 20 ‒ 50 m² je príplatok +3,80 €/m² s DPH. Pre množstvo nad 50 m² je cena bez príplatku. Výšky príplatkov sú stanovené výrobcom.

Švajčiarsky výrobca zaručuje vysoký štandard podlahy, Stoneline Click neobsahuje ftaláty a spĺňa najprísnejšie kritériá na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu GREENGUARD Gold.

Švajčiarske zámkové vinylové podlahy Stoneline Click sú komfortné a bezpečné v domácnostiach i komerčných priestoroch. Plávajúca vinylová podlaha Stone Plus Click je v dostupná v designe, ktorý dokonalo imituje kameň. Ponúka atraktívne odtiene béžovej, šedej či antracitovej farby. 

Vinylové podlahy sú bez ftalátov, 100% recyklovateľné a vhodné do priestorov s deťmi a domácimi miláčikmi.nášľapnou vrstvou 0,55 mm (trieda záťaže 33/42) sú odolné a vďaka korkovej podložke spoľahlivo tlmí hluk (o 16 dB)

Vinylová podlaha na HDF doske Stoneline Click s ekologickou podložkou od švajčiarskeho výrobcu je tichá podlaha a vzhľadom na to, že má podlaha na spodnej strane akustickú podložku, nepoužíva sa pri montáži pod podlahu podložka, ale len parofólia.

V domácnosti určite oceníte príjemnýteplý a protišmykový povrch. Reliéf podlahy je totožný s dekorom, takže podlaha má naozaj realistický vzhľad. Povrchová úprava uľahčuje upratovanie a údržbu aj  za sucha i za vlhka. Antistatický povrch odpudzuje nečistoty, a tým prispieva k hygiene a ochrane zdravia.

Vinyl je omnoho tichšií než ostatné podlahoviny a nevytvára hluk ako laminátové podlahy. Podlahovina je protišmyková, pružná a má vysokú požiarnu odolnosť Bfl-s1.
K podlahe sú dostupné Soklové lišty originál K 45 (Stonline, Stonline Click)

Výhody podlahy Stoneline Click

  • Dokonalá imitácia kameňa
  • Vysoký útlm hluku (16 dB)
  • Odolná HDF doska
  • Povrchová úprava PUR
  • Certifikát Greenguard Gold

Plovoucí vinylová podlaha Stoneline Click

Zloženie podlahy Stoneline Click:

1. Vysoko odolná povrchová úprava PUR
2. Nášľapná vrstva
3. Dekoratívna tapeta
4. HDF doska s vysokou hustotou so zvýšenou odolnosťou voči vlhkosti
5. Integrovaná korková podložka zaisťuje zvukovú izoláciu a pružný došľap

Celková hrúbka podlahy je 10 mm.

Dodatočné parametre

Kategória: Stonline - Click vinylová podlaha na HDF doske s korkom
Záruka: doživotná
Hmotnosť: 16.8 kg
Celková hrúbka podlahy: 10,00 mm
Emisné certifikáty: Greenguard Gold
Farba: béžová
Integrovaná podložka: Korok
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Počet lamiel v balení: 6 ks
Rozmer lamely: 62 x 45 cm
Útlm hluku: 16 dB
Vzor: pieskovec
Certifikát 7: cert7.png
Certifikát 2: cert2.png
Certifikát 3: cert3.png
Certifikát 4: cert4.png
Certifikát 5: cert5.png
Certifikát 6: cert6.png
Certifikát 8: cert8.png

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: