www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Expona Domestic C7 5837 Manor Oak - BIO vinylová podlaha, vzor drevo

Kód: 10268
Akcia 20 ročná záruka
€29,95 –13 %
Vinylové lepené podlahy dekor dub hnedý odtieň Objectflor Expona Domestic C7 5837 Manor Oak podlahovo
€29,95 –13 % €25,99 / m2 €87,59 / 3.37 m2
Objednané (>5 m2)

BIO vinylové lepené podlahy Expona Domestic sú svojim zložením vhodné do všetkých miestností vášho domova, ale rovnako aj do všetkých komerčných priestorov. Ďalšou ich prednosťou je, že dokonalo imitujú vzory a  kresby dreva, dlažby a abstraktných vzorov.

Minimálna objednávka je 6,68 m2, t.j. 2 balenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

BIO vinylové podlahy od firmy Objectflor

Vinylová podlaha Expona Domestic sa vyznačuje svojou dlhou životnosťou a vysokým komfortom i v náročných podmienkach intenzívnej frekvencie pohybu (trieda záťaže 32/41). Práve tam vynikne inovatívny a kvalitný materiál lepenej vinylovej podlahy Expona Domestic.

Vinylová lepená podlaha nájde svoje využitie v domácnostiach, ale aj v miestnostiach, ktoré sú často využívané (kancelárie, obchody...). Pri chôdzi pôsobia tieto podlahy veľmi príjemne a ticho. Vďaka nízkej hrúbke je podlaha mimoriadne vhodná pre renovácie i pre pokládku na podlahové kúrenie. Vinylová podlaha Expona Domestic sa jednoducho čistí. Doporučuje sa pravidelné suché čistenie vysávačom alebo zmetákom. Je 100% odolná voči vode a je bez ftalátov.

Firma Objectflor kladie veľký dôraz na životné prostredie, vinylová podlaha Expona Domestic spĺňa najprísnejšie kritériá na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD. Ďalšie certifikáty podlahy Expona Domestic: SCS FloorScore, French VOC Regulation.
 

Vinylová podlaha Expona Domestic neobsahuje ftaláty, formaldehyd a pentachlorfenol a je vyrobená na báze bio-plastifikátorov.

 

 

Vrstvy vinylové podlahy Expona Domestic.

Päť vrstiev vinylovej podlahy v dvoch milimetroch

1. Základná vrstva : pre stabilitu a dlhú životnosť.

2. Stabilizačná vrstva: patentovaná celoplošná stabilizačná vrstva zaisťuje vysokú rozmerovú stabilitu a odolnosť v útlaku. 

3. Dekoračná vrstva: nová inovatívna tlačiarenská technológia umožňuje vyrábať ostrejšie a prirodzenejšie vzory podláh.

4. Nášľapná vrstva (0,4 mm): priehľadná vrstva s autentickým reliéfom povrchu pre ešte prirodzenejší vzhľad, vyššiu odolnosť a životnosť podlahy. Jej špeciálna úprava zaisťuje ostrú kresbu vzoru podlahy a priehľadná vrstva ostáva aj naďalej stále číra.

5. Povrchová úprava CleanShield™: Jednoduchá a rýchla údržba vďaka vylepšenej špeciálnej povrchovej úprav zo 100% polyuretánu. Hodvábny lesk prepožičiava podlahe úplne prirodzený vzhľad.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vinylové podlahy
Záruka: 20 rokov
Hmotnosť: 14.46 kg
Celková hrúbka podlahy: 2,00 mm
Emisné certifikáty: Indoor Air Comfort Gold
Farba: stredne hnedá
Nášľapná vrstva: 0,40 mm
Počet lamiel v balení: 15 ks
Rozmer: 121,92 x 18,42 cm
Vzor: drevo - dub
Vzorka: https://www.podlahovo.sk/vzorky-vinylovych-podlah-objednajte-tu/vzorka-expona-domestic-5837-manor-oak-mala-vzorka/
Certifikát 1: cert1.png
Certifikát 2: cert2.png
Certifikát 3: cert3.png
Certifikát 4: cert4.png
Certifikát 6: cert6.png
Certifikát 9: cert9.png

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: