www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Objectline Click 9870 Dub Costa pieskový - vinylová podlaha

Kód: 13255
Akcia Integrovaná podložka zadarmo Doživotná záruka
€53,20 –11 %
Objectline click 9870 podlahovo
€53,20 –11 % €46,99 / m2 €88,48 / 1.883 m2
Skladom (>5 m2)

Predstavujeme Objectline Click 9870 Dub Costa Pieskový, vinylovú podlahu, ktorá kombinuje eleganciu s funkčnosťou a pohodlím. Táto podlaha prináša do každého interiéru nádych moderného štýlu a tepla. Vďaka unikátnemu zloženiu - HDF doske a zabudovanej integrovanej korkovej podložke - táto podlaha poskytuje nielen estetický zážitok, ale aj nevídané pohodlie.

Pod nohami budete cítiť príjemnú teplotu a mäkkosť, čo je ideálne pre chvíle strávené bosými nohami. Spojenie vlastností korku a vinylového materiálu prináša nielen tepelný izolant, ale aj výnimočnú akustickú tichosť, s útlmom hluku až 16 dB, čo je výrazne tichšie v porovnaní s bežnými vinylovými a laminátovými podlahami.
 
Vysoká funkčnosť a estetika Objectline Click je dostupná vo dvoch variantoch - ako vinyl na HDF doske a ako lepená vinylová podlaha. Tieto možnosti ponúkajú flexibilitu pre rôzne aplikácie a dizajnové preferencie.
 
Výhody tejto podlahy zahŕňajú:
 
 • Vysoká hustota HDF dosky: Zaisťuje robustnosť a dlhú životnosť.
 • Vynikajúca zvuková izolácia: Vďaka korkovej podložke je podlaha ideálna pre tiché a pokojné prostredie.
 • Zdravotná nezávadnosť: Podlaha neobsahuje ftaláty, formaldehydy ani iné škodlivé látky, čo ju robí vhodnou pre domácnosti s deťmi a alergikmi.
 • Antistatický povrch: Zabraňuje prachu a nečistotám uchytiť sa na povrchu, čo uľahčuje údržbu.
 • Vysoká odolnosť: Podlaha je odolná proti otlakom a vhodná pre priestory s kolieskovými stoličkami.
 • Pružnosť a protišmykovosť: Ideálna pre bezpečnosť detí a starších ľudí.
Doplnky a jednoduchá montáž - pre dokonalý vzhľad interiéru odporúčame originálne soklové lišty K 45 a KS 56, ktoré dokonale dopĺňajú celkový design.
 
Ekologický prístup a certifikácia  - podlaha je 100% recyklovateľná a vyrobená s maximálnym dôrazom na kvalitu a pôvod surovín. Švajčiarsky výrobca zaisťuje, že podlaha spĺňa najprísnejšie kritériá na obsah emisií, čo potvrdzuje certifikát Greenguard Gold.
Kompatibilita s podlahovým kúrením -táto podlaha je vhodná pre teplovodné podlahové vykurovanie a v kombinácii s elektrickým vykurovaním pod podmienkou, že vykurovacie drôty sú umiestnené minimálne 35 mm pod povrchom podlahy. Navyše, je možná kombinácia s vykurovacími fóliami FÉNIX ECOFILM, ktoré zaisťujú optimálnu teplotu povrchu do 27°C.
 
Jednoduchá a rýchla montáž - montáž podlahy je jednoduchá a rýchla vďaka systému zámkov Uniclic®. Tento systém umožňuje rýchlu inštaláciu bez potreby lepenia a zložitého náradia, čím sa stáva ideálnou voľbou aj pre menej zručných domácich majstrov. Navyše, vďaka kombinácii HDF dosky a korkovej podložky nie je potrebná žiadna ďalšia podložka pod podlahu okrem parofólie.
 

Okamžité užívanie po montáži - po položení je podlaha pripravená na okamžité zaťaženie a užívanie, čo je ideálne pre rýchle renovácie a modernizácie priestorov.

Objectline Click 9870 Dub Costa Pieskový je viac než len podlaha. Je to vyjadrenie luxusu, pohodlia a zodpovedného prístupu k životnému prostrediu, ktoré prinesie do vášho príbytku neopakovateľný pocit tepla a domova.

 

  

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľkou výhodou plávajúcej vinylovej podlahy je jej zloženie - HDF doska + zabudovaná integrovaná korková podložka - čím je podlaha príjemne teplá na dotyk bosou nohou. Ďalšou výhodou v kombinácii s korkom je okrem tepelného izolantu aj to, že je akusticky oveľa tichšia ako ostatné podlahoviny, nevytvára hluk ako napríklad bežné vinylové a laminátové podlahy ( útlm hluku 16 dB ).

Podlaha sa vyrába v dvoch verziách - ako vinyl na HDF doske a ako lepená vinylová podlaha.

Výhody Objectline Click

 • HDF doska s vysokou hustotou
 • Výborná zvuková izolácia
 • Antistatická, stálofarebná
 • Odolná proti otlakom
 • Bez ftalátov, formaldehydu a ďalších škodlivín

Svojou odolnosťou je vhodná aj do priestorov, kde sa používajú kolieskové stoličky.

Je protišmyková, pružná a tým pádom vhodná pre deti a starších ľudí.

Pri výrobe sa kladie maximálny dôraz na kvalitu a výber vstupných surovín, ich nezávadnosť a jasný pôvod ( bez použitia recyklátov a škodlivých ftalátov ). Týmto sa zaraďuje medzi komfortné a bezpečné podlahy v danej triede.

Vďaka antistatickému povrchu sa na nej nedrží prach ani iné nečistoty a veľmi ľahko sa udržiava za sucha i za mokra.

Švajčiarsky výrobca zaisťuje vysoký štandard podlahy, Objectline Click neobsahuje ftaláty a spĺňa najprísnejšie kritériá na obsah emisií, dôkazom je obdržanie a udelenie certifikátu Greenguard Gold. Podlaha je 100% recyklovateľná.

Podlahové kúrenie : podlaha je vhodná pre teplovodné podlahové kúrenie. Pre elektrické podlahové kúrenie je vhodná pod podmienkou, že vykurovacie drôty budú min. 35 mm pod povrchom podlahy. Je možná kombinácia varianty HDF s vykurovacími fóliami FÉNIX ECOFILM. Tie sú navrhnuté tak, aby nedochádzalo k prekročeniu maximálne povolenej teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliami FÉNIX je otázkou chvíľky. Pre všetky typy podlahového kúrenia platí, že max. povolená teplota povrchu je 27°C.                                                              

Montáž vinylovej podlahy : je veľmi rýchla a jednoduchá, bez lepenia a zložitého náradia vďaka presným lamelám a pevným spojom (systém zámkov Uniclic® ), a preto  ju zvládne položiť aj menej zručný domáci majster. Veľkým bonusom je pri montáži podlahy aj to, že vďaka zloženiu podlahy HDF doska + akustická korková podložka, nie je potrebná pod podlahu už žiadna iná podložka, len parofólia. 

Podlaha je po položení vhodná k okamžitému užívaniu a zaťaženiu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vinylové podlahy
Záruka: doživotná
Hmotnosť: 18.83 kg
Celková hrúbka podlahy: 10,00 mm
Emisné certifikáty: Greenguard Gold
Farba: béžová, svetlo hnedá
Integrovaná podložka: áno
Nášľapná vrstva: 0,55 mm
Počet lamiel v balení: 5 ks
Rozmer lamely: 1235 x 305 mm
Vzor: drevo - dub

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: