www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Aquafix Object Click 5703 Betón Šedý - Vinylová podlaha Aquafix Object Click 5703 Betón Šedý - click vinylová podlaha

Kód: 10223
Akcia Integrovaná podložka zadarmo Doživotná záruka
€53,20 –21 %
5703 Betón Šedý podlahovo
€53,20 –21 % €41,95 / m2 €81,80 / 1.95 m2
Skladom (>5 m2)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Objavte krásu a odolnosť vinylovej podlahy Aquafix Object Click 5703 Betón šedý

Hľadáte podlahovú krytinu, ktorá spája prirodzenú krásu dreva s najmodernejšími technológiami a vlastnosťami, aby uspokojila aj tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu a odolnosť? Aquafix Object Click 5703 Betón šedý je vinylová podlaha, ktorá splní všetky tieto vaše predstavy a ešte viac.

Minimálna objednávka je 3,98 m², tj. dve balenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aquafix Object Click prináša do vášho interiéru príjemný vzhľad betónu v šedej farbe a zároveň dodáva vášmu domovu alebo pracovnému priestoru prirodzenú atmosféru. Vďaka vernej imitácii betónu budete mať pocit, že chodíte po skutočnom kamennom podklade, a zároveň si budete užívať všetky výhody vinylovej podlahy.

Odolnosť a funkčnosť na prvom mieste - Aquafix Object Click 5703 je nielen krásna na pohľad, ale aj mimoriadne odolná. Je vyrobená s ohľadom na vysokú záťaž, takže je ideálnou voľbou pre komerčné priestory a domácnosti s vyššou úrovňou prevádzky. Je 100 % vodeodolná, čo ju predurčuje na ideálne použitie v kuchyniach, kúpeľniach alebo iných vlhkých priestoroch.

Tlmenie hluku a pohodlie pri chôdzi - Podlaha je navrhnutá tak, aby bola mimoriadne tichá. Vďaka integrovanej podložke dosahuje útlm krokového hluku až 18 dB, čo oceníte najmä vo viacposchodových bytových jednotkách alebo domoch, kde je potrebný pokoj a ticho.

Jednoduchá inštalácia a údržba - Vďaka systému click sa podlaha Aquafix Object Click 5703 ľahko inštaluje, pričom nie je potrebné žiadne lepidlo ani špeciálne náradie. Táto plávajúca podlaha s pevnými zámkami Uniclic zaručuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu. A pokiaľ ide o údržbu, stačí jednoduché čistenie, aby podlaha zostala krásna dlhé roky.

Certifikácia a záruka bezpečnosti a ochrany zdravia - Aquafix Object Click 5703 Betón šedý je vyrobená bez použitia ftalátov, formaldehydu a ťažkých kovov, čo potvrdzuje certifikát Greenguard Gold. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre alergikov a všetkých, ktorým záleží na čistote a zdraví ich domáceho prostredia.

Podlaha je dostupná v troch verziách - ako kompozitná podlaha (RCB), lepená vinyl podlaha a vinyl podlaha na HDF doske.

Podložka pod podlahu alebo parozábrana sa vďaka integrovanej podložke nepoužíva. K vinylovej podlahe sú k dispozícii  Soklové lišty originál K 45 (Aquafix, Aquafix Object, Easyline, Ecoline, Objectline). 

Dodatočné parametre

Kategória: Aquafix Object Click - vinylová podlaha na kompozitnej doske
Záruka: doživotná
Hmotnosť: 13.45 kg
Celková hrúbka podlahy: 0,57 cm
Emisné certifikáty: Greenguard Gold
Farba: šedo hnedá
Integrovaná podložka: áno, kompozit
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Počet lamiel v balení: 7 ks
Rozmer lamely: 62 x 45 cm
Útlm hluku: 18 dB
Vzor: Betón
Vzorka: https://www.podlahovo.sk/vzorky-vinylovych-podlah-objednajte-tu/vzorka-aquafix-object-click-5703-beton-sedy-mala-vzorka/
Certifikát 7: cert7.png
Certifikát 2: cert2.png
Certifikát 3: cert3.png
Certifikát 4: cert4.png
Certifikát 5: cert5.png
Certifikát 6: cert6.png
Certifikát 8: cert8.png

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: