www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Aquafix Object Click 5705 Dub Oslo - Vinylová podlaha Aquafix Object Click 5705 Dub Oslo - click vinylová podlaha

Kód: 10202
Akcia Doživotná záruka Integrovaná podložka
€53,20 –21 %
Aquafix Object click dub oslo 5705 podlahovo
€53,20 –21 % €41,95 / m2 €83,48 / 1.99 m2
Skladom (>5 m2)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Objavte krásu a odolnosť vinylovej podlahy Aquafix Object Click 5705 Dub oslo

Hľadáte podlahovú krytinu, ktorá spája prirodzenú krásu dreva s najmodernejšími technológiami a vlastnosťami, aby uspokojila aj tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu a odolnosť? Aquafix Object Click 5705 Dub oslo je vinylová podlaha, ktorá splní všetky tieto vaše predstavy a ešte viac.

Minimálna objednávka je 3,98 m², tj. dve balenia.             

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Aquafix Object Click prináša do vášho interiéru teplý a prirodzený vzhľad dubového dreva a dodáva vášmu domovu alebo pracovnému priestoru atmosféru horskej chaty. Vďaka vernej imitácii dreva budete mať pocit, že chodíte po skutočnom drevenom podklade, a zároveň si budete užívať všetky výhody vinylovej podlahy.

Odolnosť a funkčnosť na prvom mieste - Aquafix Object Click 5705 je nielen krásna na pohľad, ale aj mimoriadne odolná. Je vyrobená s ohľadom na vysokú záťaž, takže je ideálnou voľbou pre komerčné priestory a domácnosti s vyššou úrovňou prevádzky. Je 100 % vodeodolná, čo ju predurčuje na ideálne použitie v kuchyniach, kúpeľniach alebo iných vlhkých priestoroch.

Tlmenie hluku a pohodlie pri chôdzi - Podlaha je navrhnutá tak, aby bola mimoriadne tichá. Vďaka integrovanej podložke dosahuje útlm krokového hluku až 18 dB, čo oceníte najmä vo viacposchodových bytových jednotkách alebo domoch, kde je potrebný pokoj a ticho.

Jednoduchá inštalácia a údržba - Vďaka systému click sa podlaha Aquafix Object Click 5705 ľahko inštaluje, pričom nie je potrebné žiadne lepidlo ani špeciálne náradie. Táto plávajúca podlaha s pevnými zámkami Uniclic zaručuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu. A pokiaľ ide o údržbu, stačí jednoduché čistenie, aby podlaha zostala krásna dlhé roky.

Certifikácia a záruka bezpečnosti a ochrany zdravia - Aquafix Object Click 5705 Dub oslo je vyrobená bez použitia ftalátov, formaldehydu a ťažkých kovov, čo potvrdzuje certifikát Greenguard Gold. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre alergikov a všetkých, ktorým záleží na čistote a zdraví ich domáceho prostredia.

Podložka pod podlahu alebo parozábrana sa vďaka integrovanej podložke nepoužíva. K vinylovej podlahe sú k dispozícii  Soklové lišty originál K 45 (Aquafix, Aquafix Object, Easyline, Ecoline, Objectline). 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aquafix Object Click - vinylová podlaha na kompozitnej doske
Záruka: doživotná
Hmotnosť: 13.45 kg
Celková hrúbka podlahy: 0,57 cm
Emisné certifikáty: Greenguard Gold
Farba: svetlo hnedá
Integrovaná podložka: áno, kompozit
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Počet lamiel v balení: 7 ks
Rozmer lamely: 123,5 x 23 cm
Útlm hluku: 18 dB
Vzor: drevo - dub
Vzorka: https://www.podlahovo.sk/vzorky-vinylovych-podlah-objednajte-tu/vzorka-aquafix-object-click-5705-dub-oslo-mala-vzorka/
Certifikát 7: cert7.png
Certifikát 2: cert2.png
Certifikát 3: cert3.png
Certifikát 4: cert4.png
Certifikát 5: cert5.png
Certifikát 6: cert6.png
Certifikát 8: cert8.png

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: