www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Conceptline Acoustic Click 30522 Travertin Milano 4V - vinylová podlaha Conceptline Acoustic Click 30522 Travertin Milano 4V - click vinylová podlaha

Kód: 10812
Akcia Integrovaná podložka zadarmo 20 ročná záruka
€39,50 –15 %
Vinylová plávajúca podlaha s integrovanou akustickou podložkou Karndean Conceptline Acoustic Click 30522 4V Travertin Miláno 2 podlahovo
€39,50 –15 % €33,49 / m2 €74,35 / 2.22 m2
Skladom (>5 m2)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Predstavujeme Conceptline Acoustic Click 30522 4V Travertin Milano, špičkovú vinylovú podlahu, ktorá prichádza s revolučným prístupom k podlahovým riešeniam. Tento produkt, vyrobený s použitím BIO plastifikátorov, nielenže poskytuje vynikajúci vzhľad a pocit pravého dreva, ale je aj synonymom zdravého životného prostredia s certifikátom Indoor Air Comfort Gold.

Dokonalá imitácia s univerzálnym využitím Conceptline Acoustic Click od spoločnosti Karndean ponúka autentickú imitáciu dreveného alebo kamenného povrchu, poskytujúc dokonalý estetický zážitok pre každý interiér. 
 
Conceptline Acoustic Click 30522 4V Travertin Milano predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú kombináciu estetickej krásy, ekologickej udržateľnosti a maximálneho pohodlia. S touto podlahou získate nielen štýlový interiér, ale aj záruku zdravého a príjemného prostredia v každej miestnosti vášho domova.
 

Minimálna objednávka je 4,44 m2, t. j. 2 balenia.       

Detailné informácie

Podrobný popis

Komfortná plávajúca vinylová podlaha Conceptline Acoustic Click s integrovanou podložkou a najprísnejším emisným certifikátom Indoor Air Comfort Gold  je vyrobená s použitím BIO plastifikátorov.

Zámkové vinylové podlahy s integrovanou podložkou Conceptline Acoustic Click od spoločnosti Karndean autenticky imitujú drevený či kamenný povrch. 

Tichá vinylová podlaha so stabilným jadrom zvládne záťaž v domácnosti na jednotku vo všetkých miestnostiach vrátane kuchyne, kúpeľne či WC.

Záťažová trieda 23/31 spĺňa požiadavky aj pre komerčné priestory ako napríklad ordinácie, hotelové izby, domovy pre seniorov či administratívne budovy.

Výhody pre maximálne pohodlie a bezpečnosť

  •  Certifikát Indoor Air Comfort Gold: Zaručuje najprísnejšie limity na obsah emisií, čím chráni kvalitu vnútorného vzduchu.
  •  Nízky hlukový útlm 17 dB: Poskytuje tiché prostredie, ideálne pre miestnosti vyžadujúce pokoj.
  •  Vodoodolný a odolný povrch: Vhodný do všetkých miestností vrátane kúpeľní a WC.
  •  Kompatibilita s podlahovým vykurovaním: Ideálna pre moderné vykurovacie systémy s maximálnou povolenou teplotou povrchu 27 °C.
  •  Bez škodlivých látok: Neobsahuje ftaláty, ťažké kovy, formaldehyd ani iné škodlivé látky, čo zvyšuje bezpečnosť v domácnostiach.
 Nevýhody
  •  Podlaha nie je vhodná pre vykurovacie fólie a rohože.
Doplnky a jednoduchá montáž - pre dokonalý vzhľad interiéru odporúčame originálne soklové lišty K 40, ktoré dokonale dopĺňajú celkový design. Montáž tejto podlahy je jednoduchá vďaka integrovaným podložkám a systému zámkov Uniclic®, čo umožňuje rýchlu a efektívnu inštaláciu aj pre menej zručných domácich majstrov.

Dodatočné parametre

Kategória: Conceptline Acoustic Click - vinylová podlaha na kompozitnej doske
Záruka: 20 rokov
Hmotnosť: 16.5 kg
Celková hrúbka podlahy: 0,5 cm
Emisné certifikáty: Indoor Air Comfort Gold
Farba: béžová
Integrovaná podložka: áno, kompozit
Nášlapná vrstva: 0,3 mm
Počet lamiel v balení: 17 kusov
Rozmer lamely: 60,96 x 30,48 cm
Útlm hluku: 17 dB
Vzor: kameň
Vzorka: https://www.podlahovo.sk/vzorky-vinylovych-podlah-objednajte-tu/vzorka-conceptline-acoustic-click-30522-travertin-milano-4v-mala-vzorka/
Certifikát 1: cert1.png
Certifikát 2: cert2.png
Certifikát 3: cert3.png
Certifikát 4: cert4.png
Certifikát 5: cert5.png
Certifikát 6: cert6.png
Certifikát 8: cert8.png

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: