www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Ecoline Click 9555 Dub Bush - vinylová podlaha

Kód: 17302
Akcia Integrovaná podložka zadarmo 20 ročná záruka
€45,50 –18 %
1124 2 dub bush
€45,50 –18 % €36,99 / m2 €69,65 / 1.883 m2
Objednané (>5 m2)

Ecoline Click 9555 Dub bush predstavuje špičkovú vinylovú podlahu zo Švajčiarska, ktorá exceluje v bezpečnosti, ekologickej udržateľnosti a technickej dokonalosti. Táto plávajúca vinylová podlaha s integrovanou podložkou je ideálna pre domácnosti s deťmi a seniormi, vďaka svojmu protišmykovému povrchu, ktorý zabezpečuje bezpečný pohyb po dome.

Podlaha je vyrobená s dôrazom na ekologickú udržateľnosť, je 100% recyklovateľná a neobsahuje škodlivé ftaláty, čo zaručuje zdravé životné prostredie a minimalizuje ekologickú stopu.

Dostupná v troch variantoch - vinyl na HDF doske, lepená vinylová podlaha a kompozitná podlaha (RCB), každá z nich zaručuje vysoké štandardy v rámci svojej kategórie. Výrobca kládol veľký dôraz na kvalitu a nezávadnosť surovín použitých pri výrobe.
 
Antistatický povrch podlahy odpudzuje nečistoty a uľahčuje údržbu, čím prispeje k vysokej úrovni hygieny v domácnosti. S hodnotením požiarnej odolnosti Bfl-s1 a akustickou podložkou (16 dB) na spodnej strane, táto podlaha poskytuje bezpečnosť a zároveň znižuje hluk v domácnosti.
 
K dispozícii sú tiež Soklové lišty KS 56 a K 45 v rôznych prevedeniach, ktoré dopĺňajú celkový vzhľad podlahy. Minimálna objednávka podlahy je 3,766 m², čo zodpovedá dvom baleniam.
 
Podlaha je nositeľom certifikátu GREENGUARD GOLD, čo potvrdzuje splnenie najprísnejších kritérií na obsah emisií a zdravotnej bezpečnosti.
 
Hlavné vlastnosti podlahy Ecoline Click 9555 Dub bush zahŕňajú jej protišmykový povrch, 100% recyklovateľnosť, rôzne verzie podlahy, antistatický a ľahko udržiavateľný povrch, vysoká požiarna odolnosť, akustická podložka znižujúca hluk a certifikácia GREENGUARD Gold. Tento produkt je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú vysokokvalitnú, bezpečnú a ekologicky udržateľnú podlahu, ktorá je zároveň technicky vyspelá a jednoduchá na údržbu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Antistatický povrch má odpudzujúci účinok proti nečistotám, a tým prispieva k hygiene a ochrane zdravia. Naviac má vysokú požiarnu odolnosť Bfl-s1.

Vinylová podlaha na HDF doske Ecoline Click s ekologickou podložkou od švajčiarskeho výrobcu je tichá podlaha, útlm hluku je 16 dB. Podlaha má na spodnej strane akustickú podložku, nepoužíva sa pri montáži pod podlahu podložka, ale len parofólia. Ku kolekcii Ecoline Click sú v ponuke aj Soklové lišty originál KS 56 (Aquafix, Aquafix Object, Easyline, Ecoline, Objectline).

Komfort a odolnosť vinylovej podlahy Ecoline Click

Vinylová zámková plávajúca podlaha Ecoline Click je veľmi príjemná a teplá na dotyk bosou nohou. Vinyl je omnoho tichší než ostatné podlahoviny a nevytvára hluk ako laminátové podlahy. Je najteplejšia na dotyk.

Švajčiarsky výrobca zaisťuje vysoký štandard podlahy, Ecoline Click neobsahuje ftaláty a spĺňa najprísnejšie kritériá na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu GREENGUARD Gold.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ecoline - Click vinylová podlaha na HDF doske s korkom
Záruka: 20 rokov
Hmotnosť: 17.51 kg
Celková hrúbka podlahy: 9,50 mm
Emisné certifikáty: Greenguard Gold
Farba: stredne hnedá
Integrovaná podložka: áno
Nášľapná vrstva: 0,40 mm
Počet lamiel v balení: 5 ks
Rozmer lamely: 1235 x 305 mm
Vzor: drevo - dub

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: