www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Ecoline lepený 9504 Buk rustikal Lepená vinylová podlaha 9504 Buk rustikal

Kód: 18215
Akcia 20 ročná záruka
€28,10 –4 %
Lepená vinylová podlaha Ecoline 9504 Buk rustikal podlahovo
€28,10 –4 % €26,95 / m2 €137,71 / 5.11 m2
Na objednávku

Ecoline 9504 Buk rustikal má synchrónny reliéf = štruktúra nášľapnej vrstvy dokonalo vystihuje kresbu dreva.

• Vinylová podlaha je určená na celoplošné lepenie doporučenými lepidlami.

 Ku kolekcii Ecoline lepený sú dostupné originálne soklové lišty KS 56

alebo originál soklové lišty K45

 Táto vinylová podlaha prináša do moderného interiéru kvalitu a štýl. Je dostupná v troch prevedeniach - ako vinyl na HDF doske - kde vďaka korkovej podložke tlmí hluk o 16 dB; v konštrukcii na kompozitnej doske (RCB) a aj ako lepená vinylová podlaha. Plávajúca vinylová podlaha dosahuje vysokú stabilitu vďaka spoľahlivým zámkom Uniclic, ktoré naviac výrazne zjednodušili a zrýchlili montáž. Rôzne konštrukcie umožňujú montáž vinylovej podlahy do rôznych miestností a tak úplne jednoducho zjednotíte podlahy v celom dome.

Švajčiarsky výrobca zaisťuje vysoký štandard podlahy, podlaha Ecoline neobsahuje ftaláty a spĺňa najprísnejšie kritériá na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu Greenguard Gold. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto vinylová podlaha prináša do moderného interiéru kvalitu a štýl. Je dostupná v dvoch prevedeniach - ako vinyl na HDF doske - kde vďaka korkovej podložke tlmí hluk o 16 dB; a ako lepená vinylová podlaha. Plávajúca vinylová podlaha dosahuje vysokú stabilitu vďaka spoľahlivým zámkom Uniclic, ktoré naviac výrazne zjednodušili a zrýchlili montáž. Rôzne konštrukcie umožňujú montáž vinylovej podlahy do rôznych miestností a tak úplne jednoducho zjednotíte podlahy v celom dome.

Švajčiarsky výrobca zaisťuje vysoký štandard podlahy, podlaha Ecoline neobsahuje ftaláty a spĺňa najprísnejšie kritériá na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu Greenguard Gold.

Podlaha s hrúbkou 1,50 mm je vhodná do miestností v domácnosti so silnou záťažou a do komerčných priestorov so strednou záťažou (nášľapná vrstva s hrúbkou 0,40 mm). Povrch podlahy je synchrónny, takže povrchová štruktúra zodpovedá dekoru. 100% vodeodolnosť oceníte v kúpeľni či v kuchyni.

Podlaha je vhodná pre teplovodné podlahové vykurovanie. Pre elektrické podlahové vykurovanie je vhodné pod podmienkou, že vykurovacie drôty budú min. 35 mm pod povrchom podlahy. Nie je vhodná pre povrchové vykurovacie fólie a rohože. Pre všetky typy podlahového kúrenia platí, že max. povolená teplota povrchu je 27 °C.

Dodatočné parametre

Kategória: Ecoline - lepená vinylová podlaha
Záruka: 20 rokov
Hmotnosť: 18.4 kg
Celková hrúbka podlahy: 1,50 mm
Emisné certifikáty: Greenguard Gold
Farba: svetlo hnedá
Nášľapná vrstva: 0,40 mm
Počet lamiel v balení: 18 ks
Rozmer lamely: 1235 x 230 mm
Vzor: drevo - buk
Vzorka: https://www.podlahovo.sk/vzorky-vinylovych-podlah-objednajte-tu/vzorka-ecoline-click-9504-buk-rustikal-mala-vzorka/
Certifikát 7: cert7.png
Certifikát 3: cert3.png
Certifikát 6: cert6.png
Certifikát 4: cert4.png
Certifikát 13: cert13.png
Certifikát 9: cert9.png

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: