www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Ecoline HB lepený - rybia kosť 9592 Dub kráľovský prírodný Ecoline HB rybia kosť 9592 Dub kráľovský prírodný - lepená vinylová podlaha

Kód: 18286
Akcia 20 ročná záruka
€29,50 –5 %
Ecoline HB 9592 podlahovo
€29,50 –5 % €27,99 / m2 €137,63 / 4.917 m2
Skladom (>5 m2)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Predstavujeme vám Ecoline HB Lepený 9592 Dub Kráľovský Prírodný, skvost medzi vinylovými podlahami, ktorý spája krásu prírody s moderným životným štýlom. Táto podlaha nie je len o synchrónnom reliéfe, ktorý dokonale vystihuje kresbu dreva, ale je to aj o pocite, že ste krok bližšie k prírode.

Rôznorodosť pre každý interiérEcoline ponúka rôzne prevedenia - od vinylu na HDF doske s korkovou podložkou, ktorá tlmí hluk o 16 dB, po konštrukciu na kompozitnej doske (RCB) a lepenú vinylovú podlahu. Každé prevedenie predstavuje unikátny spôsob, ako obohatiť váš domov.
 
Švajčiarska kvalita a udržateľnosť Z rúk švajčiarskych majstrov prichádza podlaha, ktorá nie len že vyzerá nádherne, ale je tiež synonymom zdravia a udržateľnosti. Bez ftalátov a s certifikátom Greenguard Gold, je Ecoline jasnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ekologické a zdravé podlahové riešenie. Vinylová podlaha je lepená a pokladá sa do vzoru rybej kosti (herringbone, fischgrat).
 
Silná a odolná pre každodenný životS hrúbkou 1,80 mm a nášľapnou vrstvou 0,40 mm je táto podlaha ideálna pre miestnosti s vysokou záťažou v domácnostiach a pre stredne zaťažené komerčné priestory. Pridajte k tomu 100% vodoodolnosť, a máte podlahu, ktorá zvládne všetko od kúpeľne po kuchyňu.
 
Kompatibilita s podlahovým vykurovanímEcoline je viac než pripravená na spoluprácu s vaším teplovodným podlahovým vykurovaním. Pre elektrické podlahové vykurovanie je vhodná za predpokladu, že vykurovacie drôty sú umiestnené minimálne 35 mm pod povrchom. Maximálna povolená teplota povrchu je 27 °C, čo zaručuje komfort po celý rok.
 
Doplnky a jednoduchá montáž - Pre dokonalý vzhľad interiéru odporúčame originálne soklové lišty K 45 a KS 56, ktoré dokonale dopĺňajú celkový design.
 
S Ecoline HB Lepený 9592 Dub Kráľovský Prírodný prinesiete do svojho domova kúsok prírody, elegantne spojený s moderným dizajnom a technológiou, ktorá zaisťuje pohodlie a odolnosť pre každodenný život.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ecoline 9592 Dub kráľovský prírodný má synchrónny reliéf = štruktúra nášľapnej vrstvy dokonalo vystihuje kresbu dreva.

• Vinylová podlaha je určená na celoplošné lepenie doporučenými lepidlami.

 Ku kolekcii Ecoline HB lepený sú dostupné originálne soklové lišty KS 56

alebo originál soklové lišty K45

 Táto vinylová podlaha prináša do moderného interiéru kvalitu a štýl. Je dostupná v troch prevedeniach - ako vinyl na HDF doske - kde vďaka korkovej podložke tlmí hluk o 16 dB; v konštrukcii na kompozitnej doske (RCB) a aj ako lepená vinylová podlaha. 

Švajčiarsky výrobca zaisťuje vysoký štandard podlahy, podlaha Ecoline neobsahuje ftaláty a spĺňa najprísnejšie kritériá na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu Greenguard Gold.

Podlaha s hrúbkou 1,80 mm je vhodná do miestností v domácnosti so silnou záťažou a do komerčných priestorov so strednou záťažou (nášľapná vrstva s hrúbkou 0,40 mm). Povrch podlahy je synchrónny, takže povrchová štruktúra zodpovedá dekoru. 100% vodeodolnosť oceníte v kúpeľni či v kuchyni.

Podlaha je vhodná pre teplovodné podlahové vykurovanie. Pre elektrické podlahové vykurovanie je vhodné pod podmienkou, že vykurovacie drôty budú min. 35 mm pod povrchom podlahy. Nie je vhodná pre povrchové vykurovacie fólie a rohože. Pre všetky typy podlahového kúrenia platí, že max. povolená teplota povrchu je 27 °C.

 

Zátěžová třída vinylové podlahy BiClick

Oblasť použitia

Trieda záťaže: 23/32/41

Veľmi silná bytová záťaž.

 

Lepená vinylová podlaha.

Spôsob pokládky

Pokládka lepením.

 

Certifikát Greenguard Gold

Greenguard Gold

Greenguard Gold zaručuje stabilnú kvalitu vnútorného ovzdušia škôl, škôlok a ďalších inštitúcií so špecifickými požiadavkami.

Vinylová podlaha bez ftalátů

Bez ftalátov

Podlaha 100% bez obsahu ftalátov

100% voděodolnost vinylové podlahy

100% vodeodolnosť

Lepená podlaha Ecoline je 100% vodeodolná.

Vinylová podlaha na podlahové topení

Podlahové kúrenie

S tepelným odporom 0,019 m² K/W je vinylová podlaha vhodná na podlahové vykurovanie.

Podlaha má synchronní reliéf

Synchrónny reliéf

Podlaha Ecoline má synchrónny reliéf, tj. štruktúra nášľapnej vrstvy vystihuje kresbu dreva.

Záruka pro domácnost

Záruka pre domácnosť

Na podlahy Ecoline do domácnosti poskytujeme záruku 20 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Lepená vinylová podlaha HB - vzor rybia kosť
Hmotnosť: 17.71 kg
Celková hrúbka podlahy: 1,80 mm
Emisné certifikáty: Greenguard Gold
Farba: svetlo hnedá - stredne hnedá, béžová
Nášľapná vrstva: 0,40 mm
Počet lamiel v balení: 52 kusov
Rozmer lamely: 61 x 15 cm
Vzor: drevo - dub
Certifikát 7: cert7.png
Certifikát 3: cert3.png
Certifikát 6: cert6.png
Certifikát 4: cert4.png
Certifikát 13: cert13.png
Certifikát 9: cert9.png

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: