www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Projectline Acoustic Click 55620 4V Terrazzo tmavé - BIO vinylová podlaha, vzor kameň

Kód: 10926
Akcia Tip Integrovaná podložka zadarmo 30 ročná záruka
ZADARMOZADARMO €56,05 –22 %
Vinylová zámková podlaha s integrovanou akustickou podložkou Karndean Projectline Acoustic Click 55620 4V Terrazzo tmavé podlahovo
€56,05 –22 % €43,99 / m2 €94,58 / 2.15 m2
Skladom (>5 m2)

Komfortná plávajúca vinylová podlaha s integrovanou podložkou a najprísnejším emisným certifikátom Indoor Air Comfort Gold vyrobená za použitia BIO plastifikátorov. 

Zámkové vinylové podlahy s integrovanou podložkou Projectline Acoustic Click od spoločnosti Karndean autenticky imitujú drevený či kamenný povrch.

Minimálna objednávka je 4,30 m2, t. j. 2 balenia.

 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Design vynikne v komerčných priestoroch, kde podlahu čaká vyššia záťaž, a samozrejme tak zvládne i vysokú frekvenciu pohybu v domácnostiach. Práve pre takéto miesta je dôležitým parametrom útlm hluku. Plávajúca vinylová podlaha Projectline Acoustic Click prispieva k príjemnému prostrediu znížením hluku o 18 dB.

Pod vinylovú podlahu Projecline Acoustic Click sa už vďaka integrovanej zvukovo izolačnej podložke nepoužíva podložka pod podlahu ani parofólia.

Podlaha Projectline Acoustic Click je vhodná do všetkých miestností vrátane kuchyne či kúpeľne. Podlaha je 100% odolná voči vode.

Podlaha je vhodná pre teplovodné podlahové kúrenie. Pro elektrické podlahové kúrenie je vhodná pod podmienkou, že vykurovacie drôty budú min. 35 mm pod povrchom podlahy. Nie je vhodná pre povrchové vykurovacie fólie a rohože. Pre všetky typy podlahového kúrenia platí, že max. povolená teplota povrchu je 27 °C.

Výrobca zaručuje vysoký štandard podlahy, ktorá je bez ftalátov  a neobsahuje ani formaldehyd. Vinylová podlaha spĺňa najprísnejšie kritériá na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu Indoor Air Comfort Gold.

 Výhody podlahy Projectline Acoustic Click

- Jednoduchá montáž a údržba

- Útlm hluku 18 dB

- Vhodná pre vysokú záťaž

- Vďaka integrovanej podložke sa nepoužíva podložka ani parozábrana

- Bez ftalátov a škodlivých emisií

- Záruka pre domácnosť 30 rokov, pre komerčné priestory 15 rokov

- Originál soklové lišty

Dodatočné parametre

Kategória: Projectline Acoustic Click - vinylová podlaha na kompozitnej doske
Záruka: 30 rokov
Hmotnosť: 19.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: