www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

Projectline Acoustic Click 55222 4V Dub prskaný - BIO vinylová podlaha Projectline Acoustic Click 55222 4V Dub prskaný - click vinylová podlaha

Kód: 10908
Akcia Integrovaná podložka zadarmo 30 ročná záruka
€46,50 –23 %
Vinylová zámková podlaha s integrovanou akustickou podložkou Karndean Projectline Acoustic Click 55222 4V Dub prskaný podlahovo
€46,50 –23 % €35,65 / m2 €76,65 / 2.15 m2
Skladom (>5 m2)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Predstavujeme Projectline Acoustic Click 55201 4V Dub Prskaný, vinylovú podlahu, ktorá kombinuje moderný dizajn s ekologickou zodpovednosťou. Vďaka použitiu BIO plastifikátorov a najprísnejšiemu emisnému certifikátu Indoor Air Comfort Gold, táto podlaha je nielen esteticky príťažlivá, ale zároveň podporuje zdravé vnútorné prostredie.

Autentická imitácia s multifunkčným využitím - vyrobená s dôrazom na autentickú imitáciu dreveného či kamenného povrchu, Projectline Acoustic Click od spoločnosti Karndean ponúka univerzálny dizajn, vhodný pre rôzne typy priestorov. Je ideálna pre komerčné priestory s vyššou záťažou, ale rovnako dobre zvládne aj vysokú frekvenciu pohybu v domácnostiach.
 
Tiché a pohodlné prostredie - s útlmom hluku do 18 dB, táto vinylová podlaha významne prispieva k vytvoreniu tichého a príjemného prostredia. Je to významná vlastnosť najmä v miestach, kde je potrebné zredukovať hluk a zvýšiť pohodlie.
 
 Výhody podlahy Projectline Acoustic Click
 

- Jednoduchá montáž a údržba: Umožňuje rýchlu inštaláciu a bezproblémovú údržbu.

- Vysoká odolnosť a dlhá záruka: Poskytuje 30-ročnú záruku pre domácnosť a 15-ročnú pre komerčné priestory.

- Kompatibilita s rôznymi priestormi: Ideálna voľba pre komerčné aj domáce prostredie.

- Vhodná pre teplovodné podlahové kúrenie: Poskytuje komfort a teplotnú stabilitu.

- Doplnky pre dokonalý vzhľad - odporúčame zakúpiť originálne soklové lišty, ktoré dokonale dopĺňajú dizajn a zvyšujú estetickú hodnotu podlahy.
 

Minimálna objednávka je 4,30 m2, t. j. 2 balenia. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zámkové vinylové podlahy s integrovanou podložkou Projectline Acoustic Click od spoločnosti Karndean autenticky imitujú drevený či kamenný povrch.

Design vynikne v komerčných priestoroch, kde podlahu čaká vyššia záťaž, a samozrejme tak zvládne i vysokú frekvenciu pohybu v domácnostiach. Práve pre takéto miesta je dôležitým parametrom útlm hluku. Plávajúca vinylová podlaha Projectline Acoustic Click prispieva k príjemnému prostrediu znížením hluku o 18 dB.

Pod vinylovú podlahu Projecline Acoustic Click sa už vďaka integrovanej zvukovo izolačnej podložke nepoužíva podložka pod podlahu ani parofólia.

Podlaha Projectline Acoustic Click je vhodná do všetkých miestností vrátane kuchyne či kúpeľne. Podlaha je 100% odolná voči vode. Podlaha je vhodná pre teplovodné podlahové kúrenie. 

Výrobca zaručuje vysoký štandard podlahy, ktorá je bez ftalátov  a neobsahuje ani formaldehyd. Vinylová podlaha spĺňa najprísnejšie kritériá na obsah emisií, dôkazom je obdržanie certifikátu Indoor Air Comfort Gold.

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Projectline Acoustic Click - vinylová podlaha na kompozitnej doske
Záruka: 30 rokov
Hmotnosť: 18.7 kg
Celková hrúbka podlahy: 0,55 cm
Emisné certifikáty: Indoor Air Comfort Gold
Farba: svetlo hnedá
Integrovaná podložka: áno, kompozit
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Rozmer lamely: 91 x 15 cm
Útlm hluku: 18 dB
Vzor: drevo - dub
Vzorka: https://www.podlahovo.sk/vzorky-vinylovych-podlah-objednajte-tu/vzorka-projectline-acoustic-click-55222-4v-dub-prskany-mala-vzorka/
Certifikát 1: cert1.png
Certifikát 2: cert2.png
Certifikát 3: cert3.png
Certifikát 4: cert4.png
Certifikát 5: cert5.png
Certifikát 6: cert6.png
Certifikát 8: cert8.png

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: