www.podlahovo.sk ,, Zdravie, kvalita a čistota je vaša istota "

GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY

Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom možnosť vybrať si zdravú a kvalitnú vinylovú podlahu za najlepšie možné ceny. Rozumieme, že zdravie a kvalita sú pre našich zákazníkov prioritou, preto sa snažíme ponúkať produkty, ktoré nielenže spĺňajú najvyššie štandardy v oblasti zdravotnej nezávadnosti a trvanlivosti, ale sú zároveň dostupné a cenovo výhodné.

Naša ponuka vinylových podláh je široká a rozmanitá, čo zákazníkom umožňuje vybrať si podlahu, ktorá najlepšie vyhovuje ich potrebám a estetickým predstavám. Ponúkame BIO vinylové podlahy, ktoré sú vyrobené z čisto prírodných surovín bez obsahu škodlivých ftalátov a iných nežiaducich látok. Všetky naše podlahy sú certifikované podľa najprísnejších emisných noriem, ako sú INDOOR AIR COMFORT GOLD a GREENGUARD GOLD, čo zaručuje, že sú bezpečné pre vaše domovy a zdravie vašej rodiny.

Rozumieme, že výber správnej podlahy môže byť náročný, preto sme tu, aby sme vám s tým pomohli. Náš tím odborníkov je pripravený poskytnúť vám odborné poradenstvo a pomôcť vám nájsť ideálnu podlahu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám a zároveň prispievať k zdravému a príjemnému prostrediu vášho domova. Nakupujte u nás a získajte nielen kvalitné a zdravé podlahové riešenia, ale aj vynikajúcu zákaznícku podporu, rýchle dodanie a najvýhodnejšie ceny. Veríme, že naša ponuka vás presvedčí, že zdravá a kvalitná vinylová podlaha nemusí byť nedostupná a že spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste.

Čo znamená garancia najnižšej ceny?

Pokiaľ ste na niektorej predajni alebo v e-shope na internete našli nižšiu cenu vinylových podláh akov našej ponuke, neváhajte nás kontaktovať a poslať nám o tom viac informácií : (akciový leták, adresu internetovej stránky, a pod.).

Konkurenčnú ponuku preveríme, a pokiaľ sa ukáže ako pravdivá, dáme  Vám nižšiu alebo rovnakú cenu.

Garanciu najnižšej ceny poskytujeme na všetok sortiment vinylových podláh v našej ponuke.

Garancia najnižšej ceny sa nevzťahuje na:

  • tovar, ktorý je vo výpredaji (napríklad tovar, ktorý sa vypredáva ako použitý, vystavený, a pod.)
  • tovar, u ktorého nie sú poskytnuté rovnaké služby (v niektorých prípadoch predajca ponúkne nižšiu cenu, ale už Vám neposkytne dopravu zdarma, nemá tovar skladom, a pod.)
  • tovar z iných než slovenských a českých obchodov a e-shopov (napríklad tovar zo zahraničných internetových e-shopov)

 

Garanciu najnižšej ceny nie je možné kombinovať s ďalšími akciami a zľavami (napríklad dopravou zdarma).

Našli ste niekde lepšiu cenu? Neváhajte nás kontaktovať !