Objectline lepený 9872 Dub Toledo vinylová podlaha, vzor dub
Kód: 18194Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objectline - lepená vinylová podlaha |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.33 kg |
| EAN: | 8595667402844 |
| Celková hrúbka podlahy: | 2,00 mm |
| Emisné certifikáty: | Greenguard Gold |
| Farba: | tmavo hnedá |
| Nášľapná vrstva: | 0,55 mm |
| Rozmer lamely: | 1235 x 230 mm |
| Vzor: | drevo - dub |
| Certifikát 7: | cert7.png |
| Certifikát 3: | cert3.png |
| Certifikát 6: | cert6.png |
| Certifikát 9: | cert9.png |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
